Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
pawel087

Wakacje

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

ja w trakcie wakacji brałam udział w wielu biegach i maratonach. Na ostatnim biegu poległam, przez bolesną kontuzje kolana... Wtedy koleżanka powiedziała mi o tlenoterapii w komorze hiperbarycznej Atamed. Postanowiłam skorzystać, nie żałuje swojej decyzji, ponieważ zabiegi sprawiły, że szybko odzyskałam siłę w nogach, ból minął, a ja znów mogę trenować :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.10.2017 o 14:27, henio_K1 napisał:

Pamiętajmy, że w zimę tez mozna skorzystac z urlopu i wybrac sie na narty w góry. Osobiście uwielbiam Pieniny. Jest to malowniczy teren górski z mnóstwem szlaków górskich wędrówek i zdobywania szczytów. Osobiście z pewnością w lutym będę tam.

My jeździmy z żoną na nartach już od kilku lat i przyznam, że strasznie wkręciliśmy się w ten sport. W tym roku czeka nas jeszcze zakup nowych butów narciarskich bo stare są już dosyć wyeksploatowane. Szukałem już nawet wstępnie nowych butów na tej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym roku na wakacjach zwiedzałam głównie Warszawę, zatrzymałam się w tym http://hotellord.pl/ hotelu i szczerze go wam polecam jak będziecie w okolicy. Super obsługa, dobre jedzenie w restauracji, sam hotel jest reprezentacyjny. W pokojach wszystko czego potrzeba, na SPA byłam aż trzy razy tak mi się spodobało. Sami zobaczcie ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...