Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
pawel087

Wakacje

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem w tym roku w Hiszpanii razem z biurem podróży damar. Bardzo mi się podobało, a Hiszpania zrobila na mnie duże wrażenie. Mielismy piekny hotel, czysciutko i dobre jedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja podczas wakacji zwiedzałam Polskę i dalej kontynuuję - tu jest tyle pięknych miejsc smile.png Jeśli szukam nowych miejsc do zwiedzania szukam atrakcji przez internet. Ostatnio znalazłam taką stronę: http://podrozujtaxi.pl/. Są tu opisane atrakcje jakie znajdują się w poszczególnych województwach biggrin.png

Edytowane przez Igusia
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja byłam w tym roku we Władysławowie, trochę posiedziałam nad morzem. Do tego miałam fajną kwaterę zarezerwowaną przez Bookapart i było super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem okazję byc ostatnio w kudowie zdroju, gdzie nocowałem w hotelu verde montana. Było bardzo fajnie, bo w hotelu można korzystać z basenów, ze sauny i sali fitness. Zawsze w razie niepogody mozna spędzic aktywnie czas wewnątrz i korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

My z rodzinką zapewne wybierzemy sie do hotelu verde montana w kudowie zdroju, ponieważ żona od dłuższego czasu marzy o zabiegach w spa, zatem ten hotel będzie jak znalazł. Są tam baseny i sauna, więc wszyscy skorzystamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

fajnie jest też w kudowie zdroju i naprawdę warto sie tam wybrać. My byliśmy teraz na feriach, by pozjeżdżac tam trochę na nartach, bo maja stok. zatrzymalismy sie w hotelu verde montana, ponieważ miał dobrą lokalizację, jest w centrum miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Z górskich miejscowości polecam dwie:

 

Karpacz

Zakopane

W obu można sobie zorganizować czas bez znaczenia na to czy pogoda sprzyja czy może nie. Jesli nie macie jeszcze upatrzonego jakiegoś noclegu to zerknijcie sobie na stronę Sun&Snow:

https://www.sunandsnow.pl/apartament-wgorach-1

 

Jest tam sporo apartamentów o dobrym standardzie, umiejscowionych zwykle w samych centrach. Aktualnie równiez mają tam promocję na majówkę. Minus 20% do ceny rezerwacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

My zapewne wybierzemy się do kudowy zdroju, gdzie spędzimy fajne wczasy w hotelu verde montana. Ma on świetną lokalizację w centrum miasta, więc wszędzie jest blisko, chcemy też skorzystać ze strefy wellness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym się wybrać w tym roku gdzieś w Polskę, ponieważ nie zamierzam wyjeżdzać za granicę. Może pojadę z rodzinką do kudowy zdroju, to trochę odpoczniemy. Mam już na oku fajny hotel verde montana, który ma fajną lokalizację i znajduje się w centrum miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Niestety na razie nie posiadam żadnych planów. Bardzo chciałabym zebrać pieniążki na jakiś wyjazd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

po przygodzie znajomych na wakacjach. Nauczony ich błędem wykupuje ubezpieczenie. Korzystam z porównywarki kioskpolis.pl gdzie łatwo wybrać odpowiednie ubezpieczenie dla siebie i rodziny. Wolę zapłacić za ubezpieczenie niż później głowić się na miejscu ile może kosztować taki niespodziewany wydatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tego typu porównywarki są spoko, bo zawsze to masz w miejscu ofertę kilku ubezpieczycieli a nie musisz u każdego sprawdzać. Też z tego kiosku korzystałem jak ostatnio szukałem ubezpieczenia na wyjazd na Słowację. Niby bliski ale jednak ekuz to dla mnie za mało żeby czuć się na luzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

witam,

ja w trakcie wakacji brałam udział w wielu biegach i maratonach. Na ostatnim biegu poległam, przez bolesną kontuzje kolana... Wtedy koleżanka powiedziała mi o tlenoterapii w komorze hiperbarycznej Atamed. Postanowiłam skorzystać, nie żałuje swojej decyzji, ponieważ zabiegi sprawiły, że szybko odzyskałam siłę w nogach, ból minął, a ja znów mogę trenować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.10.2017 o 14:27, henio_K1 napisał:

Pamiętajmy, że w zimę tez mozna skorzystac z urlopu i wybrac sie na narty w góry. Osobiście uwielbiam Pieniny. Jest to malowniczy teren górski z mnóstwem szlaków górskich wędrówek i zdobywania szczytów. Osobiście z pewnością w lutym będę tam.

My jeździmy z żoną na nartach już od kilku lat i przyznam, że strasznie wkręciliśmy się w ten sport. W tym roku czeka nas jeszcze zakup nowych butów narciarskich bo stare są już dosyć wyeksploatowane. Szukałem już nawet wstępnie nowych butów na tej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...