Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
pawel087

Wakacje

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie Tatry. Dla mnie najpiękniejsza trasa jaką zrobiłam i którą koniecznie chce powtórzyć to Dolina Pięciu Stawów Polskich wink.png chyba zrobię wypad pod koniec wakacji, na początku września.

Edytowane przez mistrz111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W tym roku chyba postawię na aktywny wypoczynek i skorzystam z oferty "No Limits" . Zastanawiam się jeszcze nad konkretną aktywnością ale chyba wybiorę nurkowanie dla początkujących. Nad nasze morze też się wybiorę jak co roku ale z reguły jest to jeden dzień z tym że robię takie wypady 4 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Odwieczny dylemat - góry czy morze : )

Ja bym jeszcze do tego dodał jezioro. Jestem zdania, że kto choć raz spróbował żeglugi jachtowej, ten pokocha ją na całe życie. A nigdzie nie pływa się tak dobrze, jak na jeziorach. Jest ktoś zainteresowany? Spójrzcie, z czym to się mniej więcej je: tes 32 czarter mazury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Moje plany dopiero się zaczynają. :) za tydzień lecę na Majorkę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Plany wakacyjne na rok 2016 muszą poczekać, gdyż pojawiły się niespodziewane wydatki ale jesli wszystko będzie ok to pojadę w Sudety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja na wakacje jadę na Mazury. Jeszcze trochę czasu zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie ukrywam, że taki wypoczynek by mi się marzył w zimie. Dla mnie na pewno Egipt,Wyspy Kanaryjskie, Dominikana... byłyby by idealne.

Ale ten czas zazwyczaj wykorzystuję na tego typu zabiegi mezoterapia.pl, by latem wyglądać dobrze :-) Zwłaszcza, że mam cerę problematyczną!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja w ciepłe kraje jak na razie bym nie pojechała, aż strach co się dzieje na świecie. Od jakiegoś czasu preferuję wycieczki krajowe. Były góry, były Mazury a w tym roku przyszedł czas na Kaszuby. Byliśmy ze znajomymi na wsi w www.agroturystyka.kaszuby.org, gdzie wynajęliśmy pokoje, wieczorem rozpalaliśmy grilla i bawiliśmy się...prawie do białego rana. Takie wyjazdy uwielbiam:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja w tym roku też Polsce chyba nam się w końcu uda pojechać do Świnoujścia bo chcemy odwiedzić to miasto już od kilku lat. Mamy od znajomych namiar na fajny pensjonat: http://willa-atena.pl/ także jeszcze żeby pogoda dopisała latem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zostaję w naszej pięknej Polsce. Może wybiorę się do Wrocka, podobno ładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja w tym roku jadę nad morze, dokładniej to Karwia. Domki wczasowe, zaraz niedaleko plaży. Na całe 2 tygodnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W tym roku jeszcze wakacje przede mną. Również zdecydowaliśmy się na nasze polskie morze. Rok temu wypoczywaliśmy za granicą, w tym postanowiliśmy jednak zostać na miejscu z uwagi na to co dzieje sie w innych krajach. Jednak troche się obawialiśmy zamachu....

Nocleg zarezerwowaliśmy sobie w Rewalu:

http://www.e-wczasy.pl/noclegi,rewal

 

Miejscowość bardzo przyjemna, spokojna oraz mają ładne plaże. Ceny noclegów jak widać w linku nie są wysokie. Udało nam się znaleźć wygodny nocleg w cenie 30 zł od osoby. Mam tylko nadzieję,ze pokój będzie taki jak na zdjęciach ( wlaściciel zapewniał,ze praktycznie niczym się nie różni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja również w tym roku nigdzie nie jeździlem na wakacje. Rodzice mają domek nad jeziorem tak wiec na weekendy jeździliśmy tam z żoną i sobie wypoczywaliśmy. Za to planuję wybrać się jesienią do Trójmiasta. Mamy już zarezerwowane mieszkanie, w którym będziemy nocowali. Konkretnie:

http://www.dhapartamenty.pl/pl/strona-glowna/apartament-sea-towers-iv.html

 

Udalo nam się zabukować sobie apartament dla 6 osób w cenie niecałych 300 zł tak wiec cena bardzo okazyjna szczególnie zwracając uwagę na to,że mieszkanie jest o dobrym standardzie. Jest w Gdyni.Do tej pory spędzaliśmy czas głównie w Sopocie ale wypadałoby zobaczyc rownięż inne miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja co roku wakacje spedzam na Helu. Mam tam stałą miejscówkę, tzn takie pole i tam przyjezdzam i stawiam przyczepe kempingową :) I tak od 10 lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja już o swoich wakacjach w tym roku zdążyłem zapomniećsmile.png i myslę już o kolejnych. Mamy zasadę, że w jednym roku jeździmy gdzieś w Polskę a następnego za granicę. Ponieważ w tym roku byliśmy w Hiszpani, to teraz pora na nasz kraj. I chyba dla odmiany zamiast nad morze, pojedziemy gdzieś w góry. Słyszałem, że sa one piękne o tej porze roku, więc pojedziemy to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A może polskie morze? O ile ktoś nie mieszka nad morzem, to nie wyobrażam sobie lepszego wariantu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się, że zarówno polskie morze, jak i polskie góry są idealnym miejscem na urlop. Tym bardziej, że w ostatnich czasach, zarówno baza hotelowa jak i gastronomiczna bardzo się poprawiła. Dlatego nie rozumiem, czemu tak dużo Polaków jeździ na urlopy do Włoch, Hiszpanii lub innych krajów, jak u nas urlop może być lepszy niż za granicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...