Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Shlen09

Apple

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zdania,że jest to bardzo dobry sprzęt. Cenowo nie jest tani ale świetnie wykonany zaś cała obsługa jest bardzo intuicyjna. Na pewno nie da sie na tym grać ponieważ laptopy nie są przeznaczone do grania . Gier tych ogólnie jest bardzo mało.

 

Z kolei bardzo dobrze spisują się jako sprzęt do pisania oraz przenośny. Są dobrze wykonane oraz lekkie.

 

Na stronie w porównaniu laptopów na kwiecień 2015:

http://lepsze.co/ranking/laptopy

 

Widać,że jest to dość popularny oraz często kupowany model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bardzo dobry sprzęt tylko troszkę za wysoko wyceniony :) gdyby był w cenach konkurencyjnych rozwiązań pewnie w wielu kwestiach zdecydował bym się na rozwiązania od aplea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macbooki mają jedną wielką a rzadko wskazywaną zaletę, jakość matrycy. Ja co dwa lata wydaje na laptopa około 6k i zawsze kuszą mnie maci właśnie ze względu na super matrycę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie są mocno przereklamowane. W tych samych cenach można dostać lepszy komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macbooki są dobre dla programistów np. Ruby gdzie istnieje już dobre wsparcie na tą odmianę kernala linuksowego, choć równie dobrze można korzystać z ubuntu. Powiedziałbym, że zależy od osoby. Dla tych, którzy cenią dobry support, prostotę i oklepane rozwiązania jest ok. Inaczej lepiej wybrać kombinacje zwykłego PC + Ubuntu/Win.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są niezłe ale cena nie jest taka niska.Sprawują się dobrze jako sprzęt biznesowy.Jako laptop do pokazywaina klientom prezentacji, jako sprzęcik przenośny bo są lekkie oraz dobrze wykonane.Często używane są przez copywriterów.

Dobry laptop tej marki będzie kosztował min 4000 tys.złotych tak więc wiele osób się na nie nie decyduje. Jeśli szukacie jakiegoś dobrego sprzętu 2 w 1 proponowałbym zajrzeć sobie tutaj

http://www.saturn.pl/komputery-i-tablety_laptopy-laptopy-2-w-1 - obecnie w Saturnie jest wiele innych dobrych laptopów innych firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre komputery robi firma z jabłuszkiem. Może nie są tanie, ale coś za coś.

Edytowane przez lama1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że zależy od preferencji. Dla osoby która chce laptopa ze względu na konfiguracje Macbook jest bez sensu, gdyż w półce cenowej Maćka znajdzie 128% lepszą ofertę. Mac ma natomiast dobry OS, retinę i wsparcie programistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam maca i na żadnym sprzęcie mi się tak dobrze nie pracowało, ale faktycznie używam go do pracy a nie gier no i padł raz, ale to sobie wysłałem do machelp bo już był po gwarancji i kurierem sobie pojechał i wrócił do mnie naprawiony i śmigający znów na pełnych obrotach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś nie mogę sie przekonać do Apple wiem że to renoma i w ogóle, ale mnie jakoś nie zachwycają a szczególnie macbooki według mnie tez przereklamowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ty jeden moim zdanie ta marka jest strasznie przereklamowana i płacimy tylko za logo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja też jestem tego zdania, ale ludzie mimo wszystko i tak się na to nabierają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ukrywajmy płacimy tylko za jabłuszko a nie za jakość sprzętu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ale mam od niedawna telefon apple i choć na początku było ciężko teraz się przekonałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem i nie będę miał nic apple bo wiem że płacimy tylko za markę a sprzęt jest taki sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas miałem apple ale jakoś nie przekonał mnie do siebie i zamieniłem sią na inny a konkretnie na samsunga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja apple ma ale nie jest to jakiś szczyt moich marzeń myślałem że będę bardzo zadowolony bardziej z tego telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś zmęczyła obsługa telefonu apple i wróciłem do samsunga galaxy s6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu kupiłem swojego pierwszego apple poki co jestem zadowolony ale zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie byłem przekonany do firmy Apple ale moja zona jakiś czas temu uparła się,ze chce laptopa tej firmy i koniec. Zwracała uwagę głownie na wyglad bo te laptopy jak wiadomo są ładne. Postanowiłem się zdecydować i kupić jej takie cudo. W dobrej cenie obecnie Apple 13 jest w sklepie rtv Euro agd:

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki,_Apple.bhtml

 

Można kupić za 4700 zł i na raty z czego skorzystaliśmy. Teraz widze,że laptop nie jest taki zły. Dobre wykonanie, parametry również. Chodzi bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...