Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
EddiMax

Który kantor internetowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim forumowiczom. Chcę jakoś w najbliższym czasie skorzystać z usług kantoru online. Czy ktoś z Was z nich korzystał? Czy transkacje są bezproblemowe? Ja trafiłem niedawno na ofertę https://www.korzystnie.pl/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z nich. Może polecacie jakiś inny sprawdzony kantor internetowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Otóż korzystaliśmy i korzystamy, zresztą nie tylko ja, ale kilku moich znajomych również. Przez wakacjami kombinujemy, żeby jak najtaniej wyszedł na transfer pieniężny, bo wybieramy się na południe Europy i powiem szczerze, https://internetowykantor.pl/kurs-franka/ sprawdza się jak na razie bez zarzutu. Wiem, że takie wylewanie lukru nie może się dobrze kojarzyć, niemniej bez kozery kantorem cacy i raty również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jasne, ze lepiej zdecydować się na duży, sprawdzony kantor! Dlatego ja osobiście czytam artykuły w stylu http://e-neonet.com.pl/kantory-internetowe-3/ by wiedzieć czym kierować się przy wyborze i żeby w żadnym wypadku nie być stratnym! Wymiana walut to temat, który powinien być ciągle analizowany, a korzystanie z pierwszego lepszego kantoru mija się z celem. Powodzenia w wyborze moi drodzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W sieci funkcjonuje sporo kantorów gdzie można korzystnie wymienić walutę. Mnie np. podobają się warunki platformy Gieldawalut- jest opcja kantorowa czyli wymiana od ręki oraz społecznościowa. Kursy bardzo atrakcyjne i działa całodobowo co istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tak, to są właśnie kluczowe zalety e-kantorów. Dla mnie najważniejsze jest to, że wymieniając walutę przez kantor online zarówno czas jak i pieniądze oszczędzam.  Wymiany waluty dokonać mogę w każdej chwili, bo taki kantor działa przez całą dobę- przewalutowania realizuje w czasie rzeczywistym, innymi słowy po takim kursie jaki w danej chwili widzę w panelu transakcyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...