Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Starek

Dobry tablet do 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ! Chciałbym w najbliższym czasie kupić sobie dobry nowy tablet. Wielkość 8 do 10 cali.

Na pewno odpadają wszystkie chińskie ponieważ już mam kiepskie doświadczenia z tabletami takich marek.

Mam na oku Asus Memo Pad:

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/9458642

A także Lg G pad:

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/8478535

Który z tych dwóch tabletów będzie Waszym zdaniem lepszym wyborem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nie polecam tabletów, przejechałem się na samsungu, ale to chińczyk i moje moje własne zdanie.

chyba brałbym asusa ale LG ladniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to bardzo dobrym jest Dell Venue - trzeba przyznać, że Dellowi ta seria się bardzo udała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo Yoga 2 miałem w ręku i mogę śmiało polecić. Fajnie trzyma się w ręku i dobre reaguje na dotyk, przy czym jest szybki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Google Nexsus 7 II, za 1000zł kupisz wersje 32 giga z lte. Tablet jest świetnie wykonany i działają na nim prawie wszystkie nowe gry(np. Walking Dead)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Lenovo Yoga bardzo dobra promocja jest obecnie w sklepie rtv Euro agd gdzie możecie go sobie kupić w cenie 1200 zł . Można go również brać na raty. Jesli weźmiecie sobie na przykład na raty to praktycznie nie odczujecie tego zakupu ( będziecie spłacali sobie to spokojnie przez następny rok). Tablet jest tego wart bo jest bardzo dobrze wykonany, ma świetne parametry oraz bardzo wytrzymałą baterię, do której nie umywają się inne tablety mniej więcej w tej cenie.

Poza tym sklep Rtv Euro agd jako jedyny oferuje prawdziwie darmowe raty. Bez konieczności dodatkowych ubezpieczeń, bez kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...