Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Starek

Jaki laptop do 2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc. Założyłem konto ponieważ chciałbym abyście mi doradzili w wyborze odpowiedniego laptopa. Obecnie mam na oku dwa:

17 calowy Asus;

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/9998426#techniczne

A także mniejszy Acer:

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/10301174

Jaki Waszym zdaniem będzie najlepszy?

Ma służyć do:

oglądania filmów

przeglądania internetu

czasami grania w jakieś starsze gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam lenowo serii g bez systemu operacyjnego z RTV EURO AGD albo z Komputronika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja od wielu lat jestem oddana marce Asus i jestem z niej zadowolona. Obecnie posiadam Asusa z dotykowym ekranem. Niestety z tej funkcji korzystam żadko, być może to dobry pomysł na tablet, ale nie laptop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja własnie tez mam z tym problem niektórzy mówią ze najlepiej kupić Samsunga bo to dobra firma która robi dobre laptopy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdemu z producentów zdarzy się naprawdę dobry model. Nie ma reguły, że np. Asus czy HP robią zawsze dobre sprzęty. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście uważam, że Lenovo to dość dobry wybór, zwłaszcza że można zamówić dedykowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie lenovo bez systemu oczywiście, w RTV EURO AGD albo w komputroniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić laptopa dobrej firmy z gorszymi parametrami czy lepsze parametry a gorsza firma? Doradźcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić laptopa dobrej firmy z gorszymi parametrami czy lepsze parametry a gorsza firma? Doradźcie.

 

Niestety ta granica nie jest tak wyrazista. To, że laptopy Lenovo są tanie i mają niezłe parametry nie oznacza, że firma jest gorsza. Skierowałbym wzrok właśnie na tego producenta, gdyż na ten czas dostarcza dobre komputery - wniosek na podstawie własnej opinii. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo G70-70 - 1949zł

 

Lenovo Z50-70 - 1749zł

 

ASUS R556LB - 1899zł

 

Lenovo Z50-75 - 1879zł

 

ASUS K455LN - 1999zł

 

Laptopy w zakresie do 2k zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Jak najbardziej poleciłbym przejrzeć stronę http://www.wybieramlaptopa.pl/ranking-laptopow-netbookow/418-ranking-tanich-a-dobrych-laptopow-1200-1800-zl

Tu masz opis laptopów w między innymi twoim przedziale cenowym. Możesz się sam zapoznać albo też zweryfikować wiedzę z rozpiski z wiedzą pracownika w sklepie.

Przy wyborze natomiast kieruj się głównie procesorem i pamięcią ram. Nie kupuj laptopów oparty na procesorach AMD wraz z Grafiką, nie są za bardzo wydajne. Może i jestem przesądny ale INTEL jest o wiele lepszym rozwiązaniem.

Pozdrawiam

Edytowane przez Brycu39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.sklep.jpkomputery.pl/laptopy/v3546-15-6-hd-i3-4005u-4gb-500gb-hd4400-4cell-dvdrw-ubuntu-3ynbd/p-c0436046?ref=VD1BJklEPTM0MzkzMTY0JlBJRD1DMDQzNjA0NiZBPTEmTFA9MQ==&seo=title A co myśliscie o takim laptopie do 2000? Zawsze chciałem mieć Della, chociaż czytałem różne opinie o tym producencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na Asusa 2w1 laptop + notebook? Ja mam od 4 miesięcy i to jeden z lepszych zakupów jakich dokonałem, wtedy zapłaciłem niecałe 2200 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje nieco dołożyć (choć może nie trzeba bo ja swojego kupowałem pół roku temu za nieco więcej niż 2 tys więc teraz możesz go kupić za dwa) proponuje dołożyć do Dell inpsiron 5547 zi5 ulv i r7-m265 smukła, lekka aluminiowa obudowa, łatwy dostęp do podzespołów, dobry zasięg wifi, niski pobór mocy, cicha praca, praca na akumulatorze do 6h na wifi. Laptop posiada dobry serwis i domową gwarancję dell (w razie awarii dzwonisz do serwisu oni wysyłają do Ciebie montera (serwisanta) i laptop jest naprawiany na miejscu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak, ostatnio również kupowałem laptopa i każdy mówił żebym nie kupował MSI - zdecydowałem się na tą firmę i dziśnie żałuję wyboru, laptop śmiga ponad rok bez żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panuje dziwne moda na hejt MSI i Lenovo dlatego, że są chińskich producentów. Prawda jest taka, że oferują lepsze konfiguracje w stosunku cena/wydajność niż producenci NA/EU. Ten model Della jest ok, ale zadaj sobie pytanie czy Ci ten procesor wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję http://www.vobis.pl/lenovo-b50-80-80ew014jpb-2-142173.html Lenovo to bardzo dobra marka. Parametry też niczego sobie, warto szukać po sklepach internetowych w nich ceny są korzystniejsze, a zawsze można umówić się z odbiorem osobistym w najbliższym punkcie. Ja bardzo dużo sprzętów domowych w ten sposób kupowałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...