Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
ewelina546

masowa wysyłka sms/mms

Rekomendowane odpowiedzi

Marketing mobilny staje sie coraz bardziej popularna forma reklamy i promocji firmy. Do tej pory bywało to niezbyt dobrze postrzegane narzędzie, ale nowoczesne systemy (chocby te z http://www.tidemobile.pl ) posiadają wiele mozliwości ustawień, by wiadomości przedstawiały pożądane treści dla konkretnych grup osób. Moga to być informacje na temat nowych produktó, usług, czy promocji, ale i teksty reklamowe. Systemy te są łatwe w obsłudze i rzadko zawodzą. Macie może doświadczenia z takimi systemami i możecie powiedzieć cos o efektach kampanii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko czy wysyłka takich niechcianych wiadomości to dobra opcja? No i czy to jest legalne?

Edytowane przez mmo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musimy wyrażać naszej zgody na to, żeby ktoś zaczął nam wysyłać reklamy ze swoją ofertą. Okazuje się, że wystarczy raz podać swoje dane i udostępnić je do użytku konkretnej firmy i już mamy problem, ponieważ nie kontrolujemy tego, czy dane nie zostały przekazane czy odsprzedane komuś innemu. Nie mówię o oczywistych sytuacjach, kiedy ktoś sam coś sobie uruchomił przez wysłanie smsa aktywacyjnego. Ja już kilka razy interweniowałam u operatora z prośbą o zablokowanie wysyłania do mnie smsów komercyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi