Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
PiterBenek

Jaki telefon wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

G2 bym brał ma lepszy procek 2,2 a samsung 1,9 na każdy rdzeń poza tym wydaje mi się, że Samsung sięc coś powoli wypala, bo nowy smartfon to cały czas odgrzewany kotlet. Chociaż nigdy go w ręku nie miałem dlatego mówię tylko o parametrach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co jest dla niego ważniejsze wykonanie czy osiągi. Jeśli wykonanie to leka przewagę ma samsung, jeśli osiągi to minimalnie lepszy jest telefon lg. Ja polecił bym w tej kwocie zakup oneplus one, lepsze osiągi i super wykonanie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak mimo wszystko bralabym Samsunga... chociaz kiedys mialam LG i byl nie do zajechania tongue.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung ma lepsze wsparcie niż LG… Tutaj akurat nie ma co polemizować. Dopóki też nie masz ulubionych aplikacji, które nie mają odzwierciedlenia na danym modelu to też nie masz przeciwskazań. Mnie Boxhouse app zatrzymał na iOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Samsunga, posiadam go i jestem bardzo zadowolony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Samsung ma naprawdę dobry sprzęt. Jest to już solidna marka. Może się wydawać,ze ma o wiele droższe telefony niż inne mniej znane marki ale z drugiej strony masz pewność,że Ci się nie popsuje jak jakiś inny tani chińczyk. Mam samsungi już od dawna i jestem bardzo zadowolony. Poza tym obecnie wiele sklepów ma je w dobrej cenie.Na przykład : http://www.saturn.pl/telefony-i-smartfony_smartfony .W saturnie mozesz sobie ponadto wziąc bardzo długie raty. Dla dziewczyny polecałbym Samsung Galaxy A5 LTE. Super sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung owszem ma dobry sprzet, ale sa tez inne firmy, ktore maja jeszcze lepszy sprzet. ja posiadam asua zenfone 5 i jestem z niego bardzo zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim życiu miałem tylko jednego Samsunga S 3 mini i w sumie oceniam go ok, pojawiło się kilka usterek związanych z moim użytkowaniem, ale nic spektakularnego :) Natomiast ciekawi mnie czy ktoś z was testował już w swoim domowym zaciszu jakikolwiek model od marki Telefunken? Od nie dawna wrócili na Polski rynek z kilkoma produktami, w tym między innymi smartfony, jestem ciekaw jak je oceniacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim użytkownikom.!! Mam do was pytanie, otóż potrzebuję albo odpowiedniego telefonu, a może lepszym wyborem będzie jakiś tablet? A więc, chce zrobić małą reklamę mojej firmy na facebookowym profilu. Chcę zatrudnić na zlecenie pewną dziewczynę, która będzie prowadzić mi ten funpage. I chcę jej dać jakiś sprzęt do tego potrzebny. I nie wiem czy kupić jakiś nie drogi telefon, czy też może jakiś tablet. W sumie jak będzie miała służbowy telefon to będzie z nią lepszy kontakt i takie tam. Doradźcie coś!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Ja osobiśćie mam Samsunga S5 i polecał bym wziąć Ci Samsunga - współpracuje z tą firmą od 6 lat i nie mam powodów do narzekania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Samsungami mam kiepskie doświadczenia, a także od wielu znajomych słyszałem, że akurat Samsung Galaxy to wadliwe modele. Koledze już na początku użytkowania telefon się zepsuł i wymagał dwukrotnej naprawy, więc kiepsko;/ Co do Lg to siostra ma i póki co jest zadowolona, bo telefon jej się nie wiesza, robi całkiem fajne fotki, więc w zasadzie nic więcej nie trzeba, a do tego bateria też dość trwała:) Ja osobiście decydowałbym się na LG, bo moim zdaniem ten telefon jest po prostu lepszy i tyle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że LG nie sięga do pięt Samsunga. Jest to wybór dla mnie oczywisty :) Samsung bez 2 zdań. Niezawodny, sprawdzony i konkretny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Redmi Note 2, osiągi, wygląd, cena 10/10. Interfejs MIUI7 czysty, Samsungi słyszałem mają problem z Androidem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałbym wybierać to wybrałbym LG. A prywatnie to wolę chińczyka z mocniejszymi podzespołami. Jakośc telefonu dobra, podzespoły mocne a cena niska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę LG zdecydowanie. Jak dla mnie to najlepsza firma.

Edytowane przez david34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam też Cubot X17, Cubot wydaje się dosc ciekawy, w salonach sferisu mają demo to mozna isć i sie pobawic. Mają serwis w Polsce wiec nie bd problemu z gwarancją. Na testach tez wypada dobrze. Sam mam Honor 7 ale to troche inna pólka, ale w jego przedziale cenowym myslę ze nie ma lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Samsunga bym brał, bo miałem przez wiele lat i nic się z nim nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej Samsungi są jednymi z najbardziej polecanych telefonów. Ale nie zapominajmy, że w rankingu mieści się też iPhone 5S i Huawei P8.

 

http://zdrady-rozwody.com.pl

Edytowane przez Agrypin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Huawei P8 Lite i jedyny minus to częste ładowanie baterii, która wytrzymuje przy moim użytkowaniu dobę. A tak poza tym to wszystko hula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...