Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Izabela C

Ocena strony z usługami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wdrażam mój startupwoy projekt. Ponieważ strona jest nowa, będę bardzo wdzięczna za wszelkie oceny, komentarze, rady.

Żeby nie zasypywać informacjami, wspomnę krótko o serwisie. Więcej info na stronie.

 

www.jopillo.com to serwis dla wykonawców: specjalistów, freelancerów, studentów, twórców, artystów i firm. (łączący strony kupujące ze sprzedającymi).

 

Na jopillo można zarabiać na tym co się potrafi.

 

W serwisie możecie bezpłatnie publikować swoje ogłoszenia (chęć, gotowość wykonania usług/usługi). Może to być np: retusz zdjęcia, projekt plakatu, projekt strony, graffiti, tłumaczenia, pisanie tekstów na stronę, podkładanie głosu, tworzenie animacji, intra, prowadzenie fanpage, dodawanie ogłoszeń, komentarzy, przepisywanie, polubienia, korepetycje, wizualizacje, malowanie ... (to tylko przykłady smile.png) Ogólnie wszystko to co umiecie.

Możecie przedstawić każdą usługę w formie graficznej lub video (dla tych co chcą się wyróżniać usmiechh.gif )

Rejestracja i wystawianie 0zł.

 

Jopillo to także:

 

możliwość prezentacji ofert w formie video,

system ocen i komentarzy,

przyjazny system sprzedaży usług,

system wiadomości,

system powiadomień,

system osiągnięć,

profil Użytkownika z możliwością edycji.

 

 

Jak odbieracie stronę? Co sądzicie o serwisie? Będę wdzięczna za Wasze opinie.

 

xzIFxP2.jpg

post-15759-0-68171900-1414357746_thumb.jpg

Edytowane przez Izabela C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wykonawcy w serwisie ogłaszają gotowość wykonania konkretnych usług, w sprecyzowanych cenach: za całą usługę, lub oszacowaną na jednostki (czas, ilość, wielkość). Zasada jest prosta: 1 usługa (umiejętność), w jednym wariancie wykonania = 1 ogłoszenie (lub więcej, jeśli daną usługę oferujesz w różnych wariantach wykonania. Idea e-marketu - nie warto pchać wszystkich usług do jednego ogłoszenia). Tylko aktywne oferty są widoczne w serwisie i dają dostęp do profilu Wykonawcy. Mam nadzieję że dzięki tym wyjaśnieniom pomogłam a sama idea e-marketu będzie jaśniejsza. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...