Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
maggamal1

co robicie w wolnym czasie?

Rekomendowane odpowiedzi

A ja lubię kreskówki. Wiem, że stara klępa już ze mnie, ale nic na to nie poradzę. Lubię kreskówki i już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja w wolnym czasie jeżdżę samochodem w najróżniejsze miejsca. Można się odprężyć i coś zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Imprezować to nie za bardzo. Za to wypady na rybą są ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja w wolnym czasie bawię się z dziećmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja w wolnym czasie przerabiam sobie zdjęcia i bawię się grafiką komputerową. Jestem strasznie zajawiony na grafikę, bo kupiłem sobie niedawno oryginalnego photoshopa w sklepie kluczsystem-sklep.pl i korzystam teraz ile mogę. W każdym wolnym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio uczę się programować, ciężko jak na razie idzie ale w końcu zacznie iść lepiej :) W planie jest stworzenie programu, który pomoże prowadzić rodzinny biznes, czyli przedszkole. Coś na wzór płatnego programu https://www.vulcan.edu.pl/programy/nabor-52 ale mojej własnej roboty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mój rozkład dnia też jest napięty. Niemal nie mam wolnej chwili. Jeżeli w najbliższym czasie uda mi się jakoś wygospodarować choć trochę wolnego czasu, to wrócę do wieczornego biegania. Przynajmniej oczy odpoczną od monitora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja zawsze staram się pogłębić swoją wiedze na różne tematy, w tym celu sięgam często po książki czy też czasopisma. Moim zdaniem bezproduktywne ślęczenie to strata czasu. Może ktoś polecić jakąś fajną, ciekawą prasę o wierze i religii? Wpadłem niedawno na to: http://www.centrummedjugorje.pl/ Co o tym myślicie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio w wolnym czasie odpalam sobie Photoshopa, którego kupiłem w sklepie kluczsystem. Dobrze mi sie pracuje na photoshopie i cały czas uczę sie czegoś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja w wolnym czasie robie grafikę i bardzo mnie to odstresowuje. Mam czas tylko dla siebie, lubie przy tym dłubać. Kupiłem sobie nawet program Photoshop w sklepe kluczsystem i jestem mega zadowolony, bo mam juz pierwsze płatne zlecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

ja również właśnie szukam mieszkania i również właśnie podoba mi się się to http://lazurowa168.pl/ piękne miejsce, naprawdę bardzo klasyczne i gustowne, do tego ceny aż tak nie zabijają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

ja chodzę na spacery, czytam książki i oglądam filmy, niestety wolnego czasu mam mało bo muszę łączyc studia z pracą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

szczerze ja wolę spokojnie spędzać swój wolny czas. nie lubię imprez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio bardzo lubię taniec i w wolne chwile wypełniam tańcząc. Chodzę też do szkoły tańca royal dance center, gdzie uczę się street dance. Bardzo fajne zajęcia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

ja w wolnym czasie lubię robić grafikę komputerową, bardzo mnie to wciąga. kupiłem sobie też pełną wersję programu photoshop w sklepie kluczsystem i teraz dopiero czuję, że się rozwijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio w wolnym czasie tańczę. Zapisałem się do szkoły royal dance center i staram sie chodzić co najmniej dwa razy w tygodniu na zajęcia. To nie tylko sprawia mi radość, ale to także świetna aktywność fizyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja odkąd pamiętam bardzo lubiłem pisma o tej tematyce i do dziś lubię czytać. Jeśli ktoś z was podziela moje zainteresowanie to polecam wam serdecznie taki oto sklep: https://manganime.pl/]akame ga kill manga pl - sam się tam zaopatruje i polecam! Mam nadzieję, że wśród forumowiczów znajdzie się kilka osób interesujących się tym co ja :) [/color]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W wolnym czasie (którego mam co prawda niewiele) opiekuję się moimi papużkami ;D bardzo dużo czasu traciłem na jeżdżeniu do dużego sklepu zoologicznego, ale na szczęście znalazłem na necie NaszeZoo teraz tam robię zakupy. Dzięki temu mam też więcej czasu na zabawę z papugami :)

Edytowane przez rozaliA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja chodzę do szkoły royal dance center, gdzie tańczę. Bardzo lubię tańczyć i robię to już od dawna. Relaksuje mnie to, odpręża i to świetna aktywność fizyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...