Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
maggamal1

co robicie w wolnym czasie?

Rekomendowane odpowiedzi

W wolnym czasie jeżdżę na rowerze i oglądam filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W wolnym czasie "o ile go mam oczywiście" to najchętniej czytam książki kryminalne i oglądam filmy - jakiekolwiek, choć komedie są najlepszym poprawiaczem humoru ;) Nie zawsze jednak udaje się znaleźć chwile na takie przyjemnosci - częściej wolny czas spędzam w gronie rodziny i znajomych. Bardzo dużo pracuję - taki typowy korporacyjny pracoholik - każda wolna chwila jest więc dla mnie wyjątkowo cenna więc lepiej wykorzystać ją na jakieś ciekawe i warte poświęcenia czasu zajęcia niż nudę w czterech ścianach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Czytam książki, gram w szachy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

co robicie w wolnym czasie? Macie jakieś hobby, lubicie imprezować?

 

Lubię imprezować. W wolnym czasie zazwyczaj leżę i nic nie robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Imprezować jak najbardziej ale najlepiej na domówkach. A jeśli chodzi o hobby to łowienie ryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Imprezki lubię a w wolnym czasie wolę wziąć książkę i poczytać. Zazdroszczę wam tych niektórych pasji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja obczajam oznakowania nawigacyjne, żeby następny sezon żeglarski obył się bez przykrych niespodzianek. Bezpieczeństwo na wodzie to jednak podstawa, niech nikt nie myśli inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

a ja często spotykam się na bardzo ale to bardzo nietypowe, szalone wręcz randki. lubię poznawać nowe osoby, szczególnie piękne kobiety, więc w klubach jakieś przygodne znajomości dlaczego nie ;p ostatnio też często siedzę na portalu seks

Edytowane przez zerko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

oglądam masę seriali...ale też uprawiam sport i uwielbiam spędzać czas ze znajomymi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Seriale! Uwielbiam oglądać seriale! Niestety nie mam na to zbyt dużo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...