Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
maggamal1

co robicie w wolnym czasie?

Rekomendowane odpowiedzi

A ja lubię w sumie dużo rzeczy... książki, filmy, kuchnia, czasem nawet sprzątać lubię ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja w sumie też lubię sobie sznapsnąć ze znajomymi, pobiegać, poczytać dobrą książkę czy obejrzęć film, odwiedzać jakieś ciekawe miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Sprzatam, gotuję, wychodzę na zakupy, jeżdżę na rowerze, trochę tego się nazbiera. Czasami zwyczajnie leżę na kanapie i oglądam film, plotkuję przy sznapsie z przyjaciółkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Prognozy nie są za ciekawe, podobno nawet śnieg ma być, chyba trzeba będzie sobie zapasy zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

co robicie w wolnym czasie? Macie jakieś hobby, lubicie imprezować?

 

Czytam książki, ewentualnie odsypiam zmęczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio staram się robić różne ciekawe rzeczy, na przykład chodzę do teatru :) Bilety kupuję online przez https://www.tiketto.pl/ , po za tym też koncerty ( nie koniecznie mainstreamowych zespołów), a nawet myślę o operze czy filharmonii, tylko szukam towarzysza bo samemu tak nie lubię chodzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W wolnym czasie prowadzę blog o tematyce prawnej, na którego serdecznie zapraszam!

Edytowane przez pattern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja poszukuję sprzętu do nowego mieszkania. Obecnie poszukuję kuchenki mikrofalowe severin w najniższej cenie. Ogólnie remontowanie i cały ten proces to moja pasja poza pracą. Jak starcza czasu to oczywiście też lubię film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...