Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Kamilkos

Jakie gry na tablet?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie jakieś gry na tablet? Mam Samsunga Galaxy Tab 4 i do tej pory młucę głównie w Angry Birds :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsunga Galaxy Tab 4 to generalnie dobry sprzęt. Dużo gier powinno Ci na nim pójść. Podrzucam Ci kilka fajnych tytułów które możesz spróbować o ile Ci pójdą na tym sprzęcie:

 

Sky Force 2014 - jak ja to nazywam samolotówka. Czyli latasz, strzelasz i nie dajesz się zestrzelić.

 

Hercules: The Official Games - takie typowe pojedynki typu jeden na jeden. Trzeba się skupić na unikaniu ciosów przeciwnika i wyprowadzaniu własnych. Dobrze zrealizowana pod względem graficznym.

 

Modern Combat 5: Blackout - tutaj musisz sprawdzić czy Ci na pewno pójdzie. Jeżeli tak, to masz szczęście bo to jedna z lepszych gier w jakie grałem ostatnio. Dużo się w niej dzieje - ale sporo kosztuje bo na Google Play aż 22 zł.

 

A byłeś już na tej stronie yourapps.info/gry-na-tablet - można tam znaleźć prawie 3 tys recenzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na swoim ipadzie gram w Sleepwalkera goo.gl/kSI8SY, logiczna gierka, raczej dla młodszych ale wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry od telltale games są na pewno na ipadzie, wydaje mi się ze amazone wydał je chyba też na androida. Bardzo wciągające i naprawdę pasują swoją specyfiką do tabletu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wciąga 2048 puzzle :) W zasadzie bardzo proste ale potrafi zabić czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz czekam na Heros of Might i Magic, będzie się działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra polskiej firmy rise of prometherus jest podobno zarombista. zresztą w wielu rankingach zajmuje 1 albo drugie miejsce. zagraj w coś takiego napewno ci sie szybko nie znudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od 1 miesiąca mocno wkręciłem się w grę LITTLE BIG CITY - tworzysz miasto, sadzisz roślinki w celu zaopatrzenia itp.. gra ma jeden duzy minus - jest napisana trochę tylko na zarobek programistów, czyli niektóre te bardzo wartościowe przedmioty jak domy itp można kupić za gotówkę, którą bardzo ciężko zarobić dostać w grze, można ją nabyć kupując ją za prawdziwe pieniądze co kosztuje nie mało. Tak samo cele do spełnienia, które pokazują się automatycznie w grze w większości sa opart na kupienia przedmiotów za gotówkę.. zdecydowanie wolałbym raz zapłacić za tą grę niż bawić się w takie podchody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hearthstone'a nikt jeszcze nie wspomniał? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dorzucę wszelkiego typu farmy, wciągają mega. Kilka godzin z życia wyjęte masz gwarantowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam najbardziej gry trainyard i need for speed. Szczególnie wciągająca jest ta druga gra, myślę że warto ją mieć na swoim tablecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ostatnim czasem bardzo spodobała gra magic rush bardzo fajna gra na podstawie league of legend ale nie jest to typowa gra league of legend więc możecie się śmiało skusić. ciągle jakieś nowe update nowe eventy myślę że gra dobra na długie wieczory. Subway surfer gra typu run czyli biegniesz i omijasz różne przeszkody różnie możesz swojego bohatera ulepszać co jest dość ciekawym rozwiązaniem i na długie wieczory również może wam pomóc w umileniu czasu. To są chyba moje dwie najlepsze gry w ostatnim czasie w które gram więc polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ostatnim czasem bardzo spodobała gra magic rush bardzo fajna gra na podstawie league of legend ale nie jest to typowa gra league of legend więc możecie się śmiało skusić. ciągle jakieś nowe update nowe eventy myślę że gra dobra na długie wieczory. Subway surfer gra typu run czyli biegniesz i omijasz różne przeszkody różnie możesz swojego bohatera ulepszać co jest dość ciekawym rozwiązaniem i na długie wieczory również może wam pomóc w umileniu czasu. To są chyba moje dwie najlepsze gry w ostatnim czasie w które gram więc polecam.

 

Potwierdzam świetna gra mnie wkręciła na długi czas ale zaczęło mi trochę na nią czasu brakować ale ktoś ma więcej czasu to jak najbardziej polecam. Ostatnim czasem spodobała mi się gra Rayman adventures gra świetna jak ktoś grał w poprzednią wersje to będzie wiedział. Ta gra się wiele zmieniła od ostatniej wersji więc super gra. Jak to w każdej grze mikro płatności ale to normalne bo każdy chce zarobić. Nie znam chyba lepszych gier jak te. Kiedyś grałem próbowałem grać raczej wiele innych gierek ale tu raczej nic mnie nie zainteresowało a te dwie to naprawdę bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakieś gry na tablet? Mam Samsunga Galaxy Tab 4 i do tej pory młucę głównie w Angry Birds smile.png

AngryBirds to fajna gierka. Teraz jednak gram w symulator pociągu. Gra bardzo wciągająca. Można ją znaleźć tu http://www.railnation.pl/ . Cała gra polega na zarządzaniu przedsiębiorstwem kolejowym. Rozgrywka jest rozbudowana i ciągle się rozwija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można grać tablecie. Od tego jest komputer. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie jeszcze tutaj i sprawdź, jakie są gierki. Ja od dawna gram w Łowcy Zombie i bardzo sobie tę grę chwalę, rozbudowane wątki no i zabijanie zombie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tablecie czy smartfonie gra sie z reguly w gry, ktore odpala sie na kilkanascie/dziesiat minut - przerywnik w czasie dojazdu do szkoly/uczelni/pracy (albo na kibelku:P). Ostatnio trafilem na gre Slowna Uczta - do pobrania za friko: http://play.google.com/store/apps/details?id=com.dracnes.slownauczta - niby banalnie prosta - ot ukladamy sobie wyrazy z literek, ktore mamy na talerzu. Ale przejscie etapow powyzej 20 - to juz nie lada wyzwanie. Fajny umilacz czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...