Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
magbrzo

internet mobilny

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie kluczową kwestią jest zasięg i warto przetestować, sprawdzić to wcześniej zanim zdecydujemy się podpisać umowę z danym operatorem. Zerknij także do nas na Euro.net postaramy się pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym :) Mam pewność, że mi się one przydadzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zaglądałeś na nasza stronę oraz poszczególne pakiety? W dalszym ciągu służymy radą i pomocą na forum podczas wyboru internetu. Czekamy na Twoją odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie dwie dobre oferty internetu mobilnego mają

 

Virgin - duza prędkosć, niezły transfer oraz jest bardzo tanio, szczególnie jesli kupujemy wszystko w pakiecie. Numer można aktywnować przez internet, rejestrujac się na ich stronie www.

 

Plus - sprawdzona sieć, trochę gorsza cena niż w przypadku virgina ale mają nad nim jedną przewagę. Mianowicie mają o wiele lepszy zasięg, zarówno jeśli chodzi o telefonowanie jak i szybki internet.

 

Najlepiej porównajcie sobie dostawców na tej stronie:

https://panwybierak.pl/dostawcy

 

Jest tutaj ranking wszystkich dostawców internetu mobilnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój stacjonarny jest lepszy od mobilnego dlatego rzadko korzystam z niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem mobilny ale zrezygnowałem bo za często były z nim problemy. Przeszedłem na stacjonarny do lokalnego dostawcy https://www.koba.pl/internet/ i jakość neta jest zdecydowanie lepsza, nie ma przerw w dostawie i wszystko śmiga jak należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystam z RED BULL MOBILE i nie mogę powiedzieć złego słowa
Dużo darmowego transferu za doładowanie jest, aż tyle że w domu nie włączam Wi-fi :D

____________

Mój blog

Edytowane przez Sanderka98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...