Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, posypał mi się Iphone. Poszukuję sprawdzonego serwisu w Stolicy. Miał ktoś doczynienia z WeFix?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie czyli za bardzo sprawdzony nie jest :P ja mam podobny problem z tym, że poszukuję autoryzowanego tylko i wyłącznie, bo telefon niuśka sztuka na gwarancji a coś dziwnego się dzieje i chyba niestety jest to moja wina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jak na gwarancji to i tak nic Ci to nie da, skoro usterka czy coś co zaobserwowałeś pojawiło się z Twojej winy, więc nie wiem czy jest sens płacić za autoryzowany serwis...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oho z denia głupkowate podejście. ja uważam że zawsze warto zwłaszcza jeśli chodzi o jabłuszko bo to jednak zupełnie inne podzespoły inna budowa i system i nie każdy się w tym łapie a w serwisie oryginalnym zawsze masz certyfikowanych specjalistów. oni chyba nie są pracownikami jabłka ale przechodzą szkolenia. pan zdzichu weźmie tyle samo pieniędzy ale naprawiać będzie raczej na oślep ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, to pokłócicie się później, a teraz tempem mi namiary dawać bo ja bez telefonu to jak bez ręki a lecę na takim o fukncjonalności nokii 3310 bo kretyn zamiast zostawić sobie zapas to posprzedawałem w chwili zakupu iphonea.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wydaje mi się że w tej sytuacji najlepiej będzie jak wyślesz zaniesiesz czy nie wiem dostarczysz balonem telefon do serwisu ESPO. za każdym razem gdy ja czy ktoś z otoczenia mieliśmy problem to wysyłaliśmy tam i się sprawdzało, na internecie czytałam coś wczesniej o kadrze, dużo fachowców tam pracuje i się sprawdziło to w przełożeniu na rzeczywistość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

my do espo dojeżdżaliśmy na Maciejki. na początku było trochę zamieszania ale się okazało że to faktycznie z mojej winy. z naprawy jestem zadowolona. zapłaciłam 100 zł mniej niż we wczesniejszym miejscu w którym pytałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...