Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
FastDaro

Dobre i tanie sklepy z grami.

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi polecić jakieś sklepy tansze od origina i steam z grami na pc, albo powiedzieć coś na temat Fabryki Kluczy, bo ten znalazłem i mi sie podoba z tego co wyczytałem to keye miały jakąś fuszerke z diablo? Możecie polecić jakieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz usłyszeć kłamstwa nie proś "dobry" i 'tani". Zawsze jest jakiś powód dlaczego coś jest tanie. Na przykład na allegro są tanie gry bo są używane/sprowadzane hurtowo (właściciel nie ponosi kosztów lokalu itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na muve.pl ostatnimy czasy były mega promocje i gry praktycznie za grosze. Dobre ceny też są na cdp.pl. Tylko wchodzić i czekać na jakieś promocje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje na playshop.pl, też mają fajne promocję nawet do 75%. Może jakiś tam diablo nie mają w ofercie, ale nie które tytuły są całkiem fajne, zależy kto co lubi :)

Np. ostatnio kupiłem grę Stara Farma 1962 za 3zł na przecenie. I jak na symulator niskobudżetowy daje rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry najczęście kupuje na CDA - mają tam wszystko co mnie interesuje. Dużo fajnych gier ludzie sprzedają na forach z grami jak np CDAction. Nie można również zapominać o różnego rodzaju portalach z aukcjami czy porównywarki cen. Odsyłam do Skąpca http://www.skapiec.pl/gry.html na którym jest właściwie wszystko.

Udało mi się tam kupić po taniości Desperados 2: Cooper's Revenge... Świetna strategia w klimacie dzikiego zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam od jakeigoś czasu nie kupuję gier. Wcześniej oczywiście zdarzało mi sie grać w gry na pc ale obecnie preferuję gry internetowe. Gdzie grasz z prawdziwym przeciwnikiem a nie z komputerem. NIe wiem jak Wy ale sam odczuwam o wiele wiekszą satysfakcję z gry.

Gram tutaj - na stronie jest wiele fajnych gierek. Sam wybieram zwykle pokera. W tym przypadku nie jest tak bardzo ważne szczęście jak po prostu zdolność logicznego myślenia. A w tym akurat jestem bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam, zareklamuje się :v

Sam sprzedaje taniej gry na steama, podbijać na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja nie korzystam z takich stron, potem można bana dostać. Na przykład Steam ma akurat promocje (nawet do 80%) i warto iść w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, jestem delikatnie mówiąc fanem aut terenowych i wypraw w teren. I moja prośba jest taka. Kiedyś bardzo dawno temu z jakiegoś czasopisma komputerowego zainstalowałem sobie taką grę demonstracyjną SCREAMER 4x4. Ta gra bardzo mi się spodobała. Ale nigdy nie mogłem jej kupić w wersji pełnowartościowej. A może ktoś z was się spotkał z ta grą? A może ktoś by mi pomógł ją zakupić o ile jest to jeszcze w ogóle możliwe. Gdyby tak było byłbym mega szczęśliwy. Już nawet bym sobie komputer dopasował do tak starej gry heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam preferuje kupno w sklepie stacjonarnym. Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy trafiłem fajne okazje na https://polskikoszyk.pl/

Ale to trzeba śledzić i raczej ja zakupy gier w takich miejscach traktuję jako absolutny dodatek.

Po prostu - trafiło się, to kupujemy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...