Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
papeo40

Spis najlepszych gier online na przeglądarkę

Rekomendowane odpowiedzi

Niebezpieczny temat :D Ja swego czasu spędzałem właściwie całe dnie na graniu w równie bardzo ciekawą gierką on line - Ogame (podbijamy galaktyki, gdyby ktoś nie znał ;)) Szkoda, że nie znalazła się ona w Twoim spisie. Może nie ma tak rozbudowanej grafiki jak te wymienione, ale jest bardzo wymagająca. Trzeba sporo umiejętności logicznego myślenia, liczenia, kombinowania, żeby dojść na sam szczyt. A i przy okazji, można poznać wielu interesujących ludzi. Opcje płatne są, ale ja grałem bez nich i wcale nie było jakoś trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że lubię dynamiczne strategie, w których masz do czynienia z limitem czasowym rozgrywki, a później zaczynasz nową grę z innym pomysłem. Jedyną taką grą przeglądarkową, jaką znam jest 25airports.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co robić jakikolwiek spis jak można po prostu wejść na jakąś porządną stronę z grami na przeglądarkę, na przykład tę http://grynaprzegladarke.net/ i zobaczyć samemu co tam dobrego mają. Podaję tę, bo sam od jakiegoś czasu z niej korzystam i jestem bardzo zadowolony smile.png

 

Dobra, drobny edit - i tak macie ją w mojej stopce. Yhhh.

Edytowane przez rude_dude234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...