Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Kamilkos

Jaki telefon wybrać do 2k zł

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu szukam telefonu do 2k zł. Zależy mi na tym aby wyświetlacz był możliwie duży (największy jaki znam to Sony Xperia z Ultra z 6,44'', ale ja szukam czegoś do 5''). Zastanawiam się nad HTC One oraz czymś innym... Obecnie mam LG P500 (z którego byłem bardzo zadowolony) więc może LG. Porównywałem już sobie lg g2 vs htc one - jak myślicie który z nich jest lepszy ? A może jeszcze coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja za takie pieniądze bym brał apple wink.png a jak nie to za takie pieniądze tableta i już hyhy jak chcesz mieć dużego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja osobiście wolałbym LG G2 - kolega ma i jestem pod wrażeniem jak płynnie ten telefon chodzi w porównaniu do mojego Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xperia Z3 Compact to jest chyba najbardziej topowym telefon z małym ekranem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jakoś jestem przekonany do Iphonów. Szczególnie 5s bardzo mi się podoba.Jak masz tyle kasy to naprawdę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączam się do fanów XPERIA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam jestem wielkim fanem telefonów Huawei. Jestem zdania,że są bardzo dobrze wykonane, solidne i wcale nie są takie drogie. Na przykład Huawei P9 oferuje praktycznie takie same parametry jak telefony kilkaset zlotych droższe. Wprawdzie jest to chińska firma ale oni akurat bardzo dbają o jakość tak wiec telefony nie sa tak awaryjne. Cena nie jest wysoka.

Aktualnie w rtv Euro agd jest promocja na P9:

http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe,system-operacyjny_1!android.bhtml - możecie go sobie dorwać za niecale 1300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam nigdy nie przyzwyczajałam się do danej marki telefonu, wybieram na ogół te które aktualnie mi się podobają. Teraz mam htc z bardzo szybkim lte https://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/htc-desire-825/HT-H-T300.phtml . Wybór padł na ten model ze względu na bardzo duży wyświetlacz i ładny design (obudowa z poliwęglanu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...