Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
drago110

Moja gra ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko od kilku tygodni pracuję nad własną grą przeglądarkową nawiązującej do wszystkim dobrze znanej gry "Civilization

" ogólnie polegać ona będzie na tym iż każdy gracz moze stworzyć swoje panstwo.. zarządzac nim, tworzyć nowe technologie, produkować różnego typu silniki, komputery itd ( każdy gracz może tworzyć swoje parametry danego przedmiotu ) postaram się wam opisać na kliku screenach [smile.png]

445602936.png

Powyżej widzimy panel "Ratusz" w ktorym umieszczone są podstawowe informacje na temat naszego państwa - sojusze ( chyba drugi po technologiach najbardziej rozbudowany skrypt który pozwala nam rozwijać nasze technologię oraz walczyc z innymi sojuszami, ale jak wyglądać będzie walka? każde państwo należące do sojuszu może zakceptować wojnę wyznaczoną przez liderów sojuszu oraz przeznaczyć swoje wojska. Sojusz który wygra otrzymuje po 10% powierzchnim, 5 % ludności, 5 % minerałów od państw przegranych. Kolejne to Organizacje które m.i.n umożliwią międzynarodowy podbój kosmosu [:)]

287529225.png

Lecimy dalej... następne to technologie które możemy opatentowtywać a następnię dzięki nim tworzyć coraz to nowe części, przedmioty w zakładce produkcja. technologie posiadają naprawdę dużo KATEGORII.

4555158517.png

Powyższy screen ukazuje technologię "Mechanika" są to tylko napędy ktorych będzie aż 7 oraz inne podkategorie ktorych będzie az 12 [:)]

Na bieżąco bede uzupelniaj ten temat i przedstawial prace [:)]

Moje pytanie brzmi "Czy byl bys chętny zagrać w tą grę", "czy Nie jest ona zbyt skompilowana", "czy był byś chętny pomóc mi przy niej" [:)]

Ogólnie chciał bym poznać waszą opinię.

Dziś mamy 28 stycznia 2014 i muszę przyznać że jest to wielki dzień w dziejach mojego projektu. Po kilku godzinach rozmów z przedstawicielami portalu polakpotrafi.pl udało mi się "wywalczyć" ofertę Croftfundingu z ich strony. aktualnie przygotowuje kampanie reklamową projektu oraz staram się znalejśc kilku sponsorów którzy mogli by mi pomóc w utrzymaniu serwera, fundowaniu nagród itd. Na dniach ruszamy z promocja projektu muszę zebrać ponad 2000 zł które pokryją koszty utrzymiania serwera, nagrody dla osób które zechciały wesprzeć projekt ( Kubki, koszulki, podkladki pod myszkę z logiem gry ) no i co najważniejsze stworzenie Logotypu!

Cześć! Powolutku bo powolutku dopinam wszystko na ostani guzik do mojej "ekipy" dołączył nowy programista który pomoze mi troszkę ogarnąć kod smile.png

Aktualnie przygotowuje filmik promujący gre oraz myślę nad nazwą i tutaj moja prośba do was. Chciał bym abyście pomogli mi wymyślić jakąs ciekawą nazwę dla tej gry ( Najlepiej po Angielsku ) i aby nawiązywała do tematyki ( Kosmos, Technologie, Przyszłość ) Czekam na wasze propozycje!

Kampania cały czas jest przygotowywana jeśli ktoś z was może się określić mianem osoby zainteresowanej projektem zapraszam na poniższy link ! smile.png

http://polakpotrafi....e-country-games

Oraz do polubienia fanpage na facebooku ( więcej informacji na temat projektu )

https://www.facebook...13002015412684#

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wypasiona gra może by zacząć w Nią grać huh.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...