Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
metro-metrowska

Ciekawe Gry na Androida

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz znalazłem jeszcze grę na Android Empires & Puzzles. Połączenie gry empires, czyli budujesz miasto i bijesz się z innymi ludźmi. Słabo rozbudowana sprawa kontaktu z innymi ludźmi, bo nie można się wymieniać towarami, ale wrogów zabija się dzięki puzzlom układanym po trzy w rzędzie. Znacie, co nie?

Gra zarąbista, mam level 12. Zabrała mi już sporo czasu.

Zobaczcie czy hula na waszych smartfonach? Bo u mnie strasznie tnie. Na tablecie za to śmiga jak rakieta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecę Pokemon Go. Gram już dwa lata i nie nudzę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się niestety na tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gry na androida są również na facebooku, gdzie w dodatku można pograć ze znajomymi. Warto też zapoznać się np. z mobilną wersją popularnej strategii plemiona. Wszystko tak an dobrą sprawę jest kwestią naszego gustu, tego w co chcemy i lubimy grać.

Edytowane przez VidiCom_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może warto rozeznać się w tym temacie wśród znajomych? Moim zdaniem to może być bardzo dobre rozwiązanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOja ulubiona gra na Androida to Pokemon Go, a na tablet to seria gier City Island. Gram i nie mogę przestać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jakie gry lubisz. Ja lubię strategie. Osobiście z takich gier polecam Rise of Civilizations. Niestety jest tylko w języku angielskim ale można zaleście polskie sojusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo lubię strategie, zręcznościowe. Czasem po ciężkim dniu pracy warto się odstresować. 

 

__________________________________________________________________

https://gry-zrecznosciowe.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...