Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
magust

Projektowanie stron www

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową http://www.eurologo.pl. Tematem strony jest projektowanie,tworzenie,pozycjonowanie w internecie. Proszę o ocenę strony, a zainteresowanych z przyjemnością wysłucham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele jest takich profili kolejny przykład Broker Media Nowoczesne strony internetowe, pozycjonowanie, reklama. Wszystko tak naprawdę zależy od tego co chcemy osiągnąć poprzez naszą stronę. W tej chwili stworzyć dobrą i nowoczesną stronę nie jest żadnym problemem. problem pojawia się troszkę później kiedy musimy ją reklamować na tyle skutecznie, aby być z niej zadowolonymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia, że jak sam czegoś nie zrobię - to nikt za mnie tego nie wykona. Dlatego jakiś czas temu postawiłem na naukę cięcia PSD, kodowania w CSS i HTML (tutaj dobra rzecz). Efekt jest taki, że dziś czerpię z tego całkiem fajne zyski. Pracuję kiedy chcę i za ilę chcę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamilkos tylko w tej chwili w sumie, żeby zrobić dobrą stronę nie trzeba znać w ogóle praktycznie języka programowania. Zobacz sobie chociażby programy takie jak WebWaveCMS, które umożliwiają Ci budowanie stron w prostych kreatorach. W sumie jest to program partnerski więc zainteresowane osoby mogę sobie poczytać. Znajomy się w to bawi i mówi, że już mu się udało zarobić pierwsze prowizję, więc na pewno można spróbować, szczególnie jak ktoś ma jakieś doświadczenie w tworzeniu stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo generatorem wszystkiego nie zrobimy ale dla początkujących którzy nie wymagają cudów od strony to na pewno się przyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnych firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych jest naprawdę sporo i w pierwszej kolejności należy zobaczyć ich już wykonane projekty, by mieć jakieś spojrzenie na to, jak wyglądają te ich realizacje. Raczej lepiej unikać domorosłych webmasterów. Ja mogę polecić tę firmę od tworzenia stron www z Katowic. Na rynku działa już od wielu lat i naprawdę może się pochwalić licznymi wykonanymi stronami internetowymi jak również dodatkowymi ofertami jak np. przygotowywanie zdjęć panoramicznych wkomponowanych w google street view itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w sieci czytałem fajny artykuł o projektowaniu stron. Jak znajdę link to podrzucę :)

Edytowane przez Explorer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robienie prostych stron to nie jest jakaś skomplikowana sprawa. Można ją zdrobić na ściągniętym z sieci szablonie. Problem zaczyna się gdy chcemy wdrożyć indywidualną grafkę. Gdy chcemy aby strona była przyjazna różnym przeglądarkom internetowym itd.

Można to zlecić komuś, można próbować robić to samodzielnie. Tutaj jest sporo kursów wideo z zakresu tworzenia nowoczesnych witryn: http://strefakursow.pl/kursy/tworzenie_stron.html

Jeżeli ktoś ma do tego smykałkę to warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie jest skomplikowana sprawa. Mimo to można ułatwić sobie życie i skorzystać z kreatora z gotowymi szablonami np. na cal.pl. No i nie można zapomnieć też o zakupie hostingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzućcie też okiem na tą, firma zajmuje się stronami internetowymi oraz wszystkim co związane z marketingiem w internecie https://solv.pl zresztą wszystko opisane na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie świetne strony robi Silneo.pl - wystarczy spojrzeć na ich własną stronkę oraz realizacje.

Cenowo również dobrze - zwłaszcza że mamy za darmo hosting na rok i autorski system CMS. Polecam sprawdzić : http://www.silneo.pl

Edytowane przez jarek85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja stronkę robiła firma drupalsolution.pl, pomogli dobrać mi skrypt którym jest Drupal.Jest to rozbudowany system, który ma dużo funkcji między innymi; samemu można zarządzać wygladem strony, edytować treści. Jest to nowoczesne rozwiązanie dla młodych ludzi:) A poza tym firma która robi stronki zawsze dobierze indywidualną grafikę aby ta strona fajnie się prezentowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...