Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
CarieerCon

Zacumuj do Portu Kariery Programisty i Testera,Gdańsk 14.12.2013

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce nie trzeba posiadać żadnego certyfikatu, aby być programistą.

 

Wystarczy wiedza, umiejętności i chęci, dlatego nie czekaj - zdobądź wiedzę, sprawdź się, znajdź pracę i baw się dobrze w Trakcie Kariery IT

 

14/12/2013 zapraszamy Cię do Hotelu Mercure w Gdańsku.

 

- Przygotuj CV, a jeśli nie jesteś pewien jak to zrobić, podpowiemy Ci jak planować ścieżkę kariery.

- Zdobądź wiedzę o cache i C/C++ w trakcie ciekawych wykładów – prelekcje są bezpłatne, a żadna książka, czy wiadomości z sieci nie zastapią spotkania i rozmowy ze specjalistą.

 

Przykładowe tematy prezentacji:

+ Jarosław Pałka - I ty też możesz mieć swoje dane w cache,

+ Michał Gruca - Co nowego w Javie piszczy Java 8,

+ Jerzy Zientkowski - Krótko o tym, dlaczego programiści rlz,

+ Adam Sawicki - Pisząc kod natywnyC/C++, czyli nie taki diabeł straszny,

+ Michał Łukaszewski - SOLIDny programista.

 

Zrelaksuj się na przerwie kawowej, spotkaj znajomych, weź udział w konkursach i wygraj cenne nagrody.

 

Nie zmarnuj szansy - liczba miejsc jest ograniczona, ale Ci, którym uda się zarejestrować mają szansę spędzić niezwykłą sobotę i odmienić swoją przyszłość.

Dlatego nie czekaj – 14 grudnia już wkrótce.

Zarejestruj się na stronie www.karieraprogramisty.pl/gdansk/rejestracja

Spędź ten dzień inaczej, spędź go dobrze, przyjdź na Targi Kariery IT

 

WWW.KARIERAPROGRAMISTY.PL/GDANSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, niedawno się zarejestrowałem i wpadłem, żeby Wam powiedzieć, że znalazłem świetną ofertę pracy w fajnym zespole dla doświadczonych programistów. Ja dopiero zaczynam na tym polu, dlatego nie skorzystam, ale kto wie, może komuś się to przyda? Firma http://www.performgroup.com/ zajmująca się streamingowaniem wydarzeń sportowych chce zatrudnić kilka osób. Na profilu i stronie na Facebooku poznacie więcej szczegółów, zapraszam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...