Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
kociłapa

Windows 7-oryginał czy nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstaluj ubuntu i po problemie. ;) Zresztą, jeżeli to był box to powinien dostać upgrade do 10 przed 29 lipca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co oryginał, jak jest tyle w necie za free.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepnę się pod temat, może nie do końca związany ale nie wiem za bardzo gdzie się z problemem udać a nie chcę zakładać nowego tematu. Ostatnimi czasy moja siostra kliknęła mi w aktualizację i z mojej siódemki nie zostało w sumie nic. Zaktualizowała mi do Windows 10. A ja chciałbym teraz wrócić do 7. Moje pytanie jest następujące czy można jakoś odinstalować aktualizację i wrócić do wcześniejszego systemu czy zostaje mi tylko format i ponowna instalacja Windowsa siedem??. Czego nie chciałbym robić.!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. System trzeba mieć oryginalny, z nalepka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepnę się pod temat, może nie do końca związany ale nie wiem za bardzo gdzie się z problemem udać a nie chcę zakładać nowego tematu. Ostatnimi czasy moja siostra kliknęła mi w aktualizację i z mojej siódemki nie zostało w sumie nic. Zaktualizowała mi do Windows 10. A ja chciałbym teraz wrócić do 7. Moje pytanie jest następujące czy można jakoś odinstalować aktualizację i wrócić do wcześniejszego systemu czy zostaje mi tylko format i ponowna instalacja Windowsa siedem??. Czego nie chciałbym robić.!!

Tak masz opcję przywracania w ustawieniach. Ale potrzebujesz obrazu płyty z Windowsem 7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Dowód zakupu i nalepka z licencją powinna wystarczyć. Wtedy mamy pewność, że system jest orygianlny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie jeśli masz jakieś wątpliwości co do pochodzenia systemu to lepiej kupic nowy w zaufanym miejscu. Sa firmy ktore wspolpracuja z microsoftem i dystrybuują tylko oryginalne windowsy. Jak na przykład klucz system, 100% legalności,a i tanio da rade kupic, ja ostatnio kupilem win7 za ddwie stówki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również. Windows nie jest dużym wydatkiem, a ma się go na kilka lat zazwyczaj..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co oryginał, jak jest tyle w necie za free.

Bo używając nieoryginalnego łamiesz prawo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwróć uwagę na następujące rzeczy:

1. czy posiadasz Certyfikat Autentyczności,

2. czy masz na lap. etykietę z dowodem licencji

3. czy na dysku znajduje się hologram - pokrywa on cały dysk

kosmaczewski.eu

Edytowane przez PiotrMatejko301

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, trzeba doceniać pracę twórców. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie oryginał kurde! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy windows obecnie na allegro można dostać (na legalu, z naklejką) już od 150 zł, więc nie wiem w czym problem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktywacja systemu jakimś aktywatorem to podwójne złodziejstwo - bo okradasz producenta, a po drugie pomagasz zarobić złodziejowi (taka aktywacja zazwyczaj kosztuje i nie zawsze działa...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i złodziejstwo ale Microsoft niemo sam na to pozwala, ponieważ robi mu to tylko promocję. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej byłoby zapytać. Wiadomo, że ktoś może ściemnić, że oryginalny. Ale jeśli rzeczywiście, to musi mieć licencję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...