Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
barbara1985

Prosty sposób na szybki zarobek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jakieś 8 miesięcy temu znajomy polecił mi stronkę na której ponoć można zarobić pieniądze. . . Jestem niedowiarkiem i nie lubię takiej pracy, no ale się udało.

Obiecuje Wam że jeżeli będziecie postępować krok po kroku to i Wy również zaczniecie zarabiać. Do rzeczy:

 

http://tnijurl.com/zarobekz/

 

Jeżeli macie jakieś pytania, piszcie, będę śledziła ten wątek na bieżąco.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To tak jak bym Ci napisał, otwórz sklep internetowt taki jak ten i będziesz dobrze zarabiał. XXI wiek a ludzie nadal się łapią na takie sztuczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście zawsze jestem sceptyczny do takich propozycji. Szczególnie jak ktoś w opisie pisze, że opracował metodę na zarabianie 7 tys. zł miesięcznie i teraz ze mną swoim pomysłem się podzieli... Heheh happy.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma prostych sposobów na zarobiek. Chcesz zarobić, musisz zapracować i tak ajest prawda. Nie opowiadajcie bajek, że jest inaczej.

Dobrze można zarobić na wielu rzeczach w sieci. Całkiem intersującą opcją są programy partnerskie. Np programpartnerski.intymnosc.pl płaci swoim uczestnikom 41% prowizji. Czyli jeżeli ktoś wejdzie za pośrednictwem mojej strony i dokona zakupów, generuje mi zysk 41% od całości zamówienia. Wystarczy kilka takich wejść w ciągu miesiąca aby zainkasować 400 czy 500 zł. Ci co się postarają zarabiają więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma prostych sposobów na zarobiek. Chcesz zarobić, musisz zapracować i tak ajest prawda. Nie opowiadajcie bajek, że jest inaczej.

Dobrze można zarobić na wielu rzeczach w sieci. Całkiem intersującą opcją są programy partnerskie. Np programpartnerski.intymnosc.pl płaci swoim uczestnikom 41% prowizji. Czyli jeżeli ktoś wejdzie za pośrednictwem mojej strony i dokona zakupów, generuje mi zysk 41% od całości zamówienia. Wystarczy kilka takich wejść w ciągu miesiąca aby zainkasować 400 czy 500 zł. Ci co się postarają zarabiają więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie zgadzam się z Męskim zarobić pieniądze można tylko ciężką pracą i inwestując w swój rozwój. Taki rozwój da później efekty, a tego typu oferty gdzie się zarabia po kilka tysięcy to zwykła ściema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Na stronę rozumiem? Jeśli tak to zastanów się nad programem ceneo. Tutaj mozesz sobie poczyta o tym jak stworzyć kreację ceneo na stronę:

http://www.e-etat.pl/tworzymy-kreacje-w-ceneo/

 

Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Musisz jedynie zastanowić się jaka kreacja może być najbardziej zyskowna. Może zachęcać do wejścia do serwisu ale również do kupna danego produktu.

Program partnerski jest opłacalny bo Ceneo oddaje Ci ponad 60% tego co na Tobie zarobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie ma czegoś takiego jak łatwy i szybki zarobek. Jak łatwy to zazwyczaj niski :) czasami trzeba włożyć dużo pracy, aby wyciągnąć pieniądze z jakiegokolwiek "interesu" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem nie ma takiej oferty w rzeczywistości - żeby do czegoś dojść trzeba ciężko pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wierzę w łatwy zarobek bez pracy. Nawet obstawianie u bukmachera wymaga nie tylko szczęścia, ale też wiedzy. Poczytajcie na: http://bukmacherowo24.pl/ jak się do tego przygotować. Gracze śledzą wyniki meczów ligowych, oglądają mecze, przeglądają statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...