Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
moros

Dobry tablet do 1000 zł - jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Nexus 7, w sumie według mnie tylko ten tablet jest coś wart w tym przedziale cenowym.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh nie na razie nie kupiłem. Problemy z budżetem, ale mam nadzieję, że szybko wrócę do poszukiwań:). Dzienx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na etapie szukania Tabletu do 1300zł. Zastanawiam się nad ipda mini vs Samsung Galaxy tab 3. Co radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nexus 7, w sumie według mnie tylko ten tablet jest coś wart w tym przedziale cenowym.

 

Masz rację, ale do 1000 zł można kupić tylko Nexusa bez modemu, bo z modemem 3G kosztuje ok. 1400 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to spokojnie można kupić jakiegoś fajnego 10-calowca. Wybór w tym przedziale cenowym jest ogromny. Brałbym takiego z modułem 3 - przydaje się to wtedy, gdy człowiek jest w trasie, na studiach, na mieście - czy w innym miejscu pozbawionym dostępu do netu. A tablet bez internetu jest jaj jako bez soli. Poniżej dwa modele godne uwagi:

Lenovo S6000 3G http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/7042265

Toshiba Pure AT10-A-103 http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/8162378

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nexusy 7 faktycznie zaczynają się od 900 zł ale dotyczy to starej wersji tableta. W 2013 roku wszedł Nexus 7 II który ma trzy opcje cenowe. Opcja full czyli 32 gb plus 3g to wydatek 1200 zł wzwyż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem tabletu i okazało się że używanego Nexus 7 II na gwarancji i w idealnym stanie można kupić nawet za 700/800 zł wiec cena jest już bardzo atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...