Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
mestrekamcio

Program do pozycjonowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym żebyście polecili mi jakiś program do pozycjonowania. Musi być prosty w obsłudze - wpisuje tagi, opis strony - on pozycjonuje. Jestem amatorem i potrzebuje go tylko na własne potrzeby, stąd wymagana jego prostota. Cena licencji musiałaby mieścić się w kilkuset złotych smile.png

Liczę na pomoc i pozdrawiam

Tak jak wiekszość użytkowników Ci radzi, żaden program Ci nie zapewni tego co ręcznie wypozycjnujesz. Jeżeli nie umiesz tego robić sam mozesz wynająć firmę, która zajmuje się pozycjonowaniem.Ja moge zaproponować Ci firmę Grafpa z Krakowa, która swoje uslugi prowadzi na terenie calej polski. Jest solidna, tania i najwazniejsze skuteczna. Opłate pobiera dopiero gdy pozycjonowana strona znajdzie sie w pierwszej 10 w Google.Jeśli zalezy ci na skutecznym wypozycjonowaniu strony, wybierając tą firmę nie zawiedziesz się! Tutaj znajdziesz więcej informacji:Skuteczne i Tanie Pozycjonowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czas automatów już dawno się skończył.Ten kto pozycjonuje przy ich pomocy może mieć niemal 100% pewność, że dostanie za to po łapkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Automaty czyli tzw. bardzo tanie pozycjonowanie to przeszłość. Oczywiście konkurencja w branży SEO obniżyła ceny, ale i tak liczy się skuteczność i trzeba kalkulować teraz efektywność, czyli płacimy za efekty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozycjonowanie odchodzi do przeszłości powoli.

Możesz rozwinąć temat, dlaczego tak uważasz? W jaki sposób niby wyszukiwarki miałyby być ustawione? Na zasadzie losowej - dzisiaj ja jutro Ty? Czy może kto zapłaci ten jest u góry? To nie przejdzie - moim zdaniem jeszcze długo. Natomiast pytanie z innej beczki czy ktoś może się odnieść do tego - http://traffic-network.pl/ czy pozyskiwanie ruchu w ten sposób może być w jakiś sposób niezgodne z regulaminem google, a najważniejsze czy pozyskany ruch w ten sposób jest wstanie przełożyć się na wzrost sprzedaży?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz rozwinąć temat, dlaczego tak uważasz? W jaki sposób niby wyszukiwarki miałyby być ustawione? Na zasadzie losowej - dzisiaj ja jutro Ty? Czy może kto zapłaci ten jest u góry? To nie przejdzie - moim zdaniem jeszcze długo. Natomiast pytanie z innej beczki czy ktoś może się odnieść do tego - http://traffic-network.pl/ czy pozyskiwanie ruchu w ten sposób może być w jakiś sposób niezgodne z regulaminem google, a najważniejsze czy pozyskany ruch w ten sposób jest wstanie przełożyć się na wzrost sprzedaży?

Też chętnie usłyszę odpowiedź na to pytanie, bo jakoś nie zauważyłem, żeby pozycjonowanie odchodziło do przeszłości...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przede wszystkim polecam zaopatrzyć się w porządny kurs, który pokaże Ci podstawy pozycjonowania. Tutaj masz dobry kurs:

http://strefakursow.pl/kursy/e-marketing/pozycjonowanie_i_optymalizacja_stron.html

Pozycjonowanie plus optymalizacja stron, która również ma bardzo duże znaczenie dla tego czy strona się wybije czy będize stała na jednym tylko miejscu. Kurs trwa 4 godziny oraz wyjaśnia niezbędne podstawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mainstoros, może i ręczne jest ok, tylko przy masowym pozycjonowaniu jakie ma miejsce w agencjach jest to awykonalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak można teraz pozycjonować strony ? macie jakieś sprawdzone linki, sposoby ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz każdy pilnie strzeże swojej wiedzy. Najlepiej testować, testować, testować i oczywiście śledzić konkurencję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi