Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
sloniu

Co pod laptopa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Co używacie i/lub polecacie jako podkładka pod laptopa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim posiadaniu jest stolik http://www.comfortable.pl/stoliki-do-laptopa/stolik-do-laptopa-comfortable-17.html Wcześniej zastanawiałem się nad podkładką ale zdecydowałem się na ten stolik i muszę przyznać, jestem bardzo zadowolony :) mogę wygodnie pracować z laptopem na kanapie, nie muszę trzymać go wciąż na kolanach i odczuwać wzrastającą temperaturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepszy drewniany stolik czy szklany??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z podkładki z ikei. Sprawdza się dosyć nieźle. Poduszka od spodu jest świetnym rozwiązaniem do siedzenia z lapem w łóżku :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że stoliki cieszą się dużym powodzeniem :D ale jeśli już zdecydujecie się na podkładkę, to nie decydujcie się na te drogie za 300zł, jak taką kupiłam i niechcący mi się połamała, po czym stwierdziłam że nia mam i nie chcę wydawać znowu takiej sumy i tym razem moja podkładka zamknęła się w 100zł - w uzyciu jest taka sama jak jej poprzedniczka. Nie ma sensu przepłacać! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że stoliki cieszą się dużym powodzeniem biggrin.png ale jeśli już zdecydujecie się na podkładkę, to nie decydujcie się na te drogie za 300zł, jak taką kupiłam i niechcący mi się połamała, po czym stwierdziłam że nia mam i nie chcę wydawać znowu takiej sumy i tym razem moja podkładka zamknęła się w 100zł - w uzyciu jest taka sama jak jej poprzedniczka. Nie ma sensu przepłacać! Pozdrawiam

Jaka firma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki stolik z wentylatorem smile.png

Wrzuć zdjęcia! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic i też jest OK (tzn biurko). Chętnie zobacze fotki stolika z wentylatorem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie mam taką podkładkę chłodzącą:

http://www.skapiec.pl/site/cat/73/comp/2522147

.

Wygodna przenośna podkładka, jak sami widzicie nie trzeba wydawać na nią fortuny ponieważ w sklepach internetowych jest do kupienia za ok 80 zł.

I muszę przyznać,że spełnia swoje działanie. Wcześniej laptop bardzo się nagrzewał. Obecnie już o wiele mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem sobie większą baterię i automatycznie daje mi ona przewiew pod lapkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam często kładę sobie na nogi laptopa więc takie stojaki nie wchodzą raczej w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkładka dużo lepsza, ale to zależy od tego jak uzywa sie komputera, ja lubie łazić ze swoim po całym domu i trzymam go raczej na kolanach niz na biórku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stolik, jeżeli lubisz w 1 miejscu ,a podkładka, jeeli rozważasz bardziej mobilne rozwiązania :) Ja mam jedno i drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sotolik szklany i dobrze się sprawdza. Jak masz lapek z tendencją do grzania to dobra byłaby podkładka chłodząca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mieć podkładkę, jeśli siedzisz sobie w fotelu czy na kanapie. Na dłuższą metę trzeba mieć stolik ze względu na wygodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam własnie stolik kupiłem kiedyś w ikea ale nie jest wygodny, i tak trzymam na kolanach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trzymam go albo na biurku albo na kolanach w zależności od tego gdzie jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ikea są takie fajne stoliki pod laptopa, ma go i jest bardzo wygodny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stolik stolikiem ,ale ważna jest podkładka chłodząca pod laptopa szczególnie kiedy używamy g o w łóżku na pościeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...