Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
rhimo

CYBERPRZESTĘPCZOŚĆ pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdź w tryb awaryjny (F8 przy rozruchu) i spróbuj przywrócić system. Możesz także uruchomić program ComboFix (również w trybie awaryjnym).

Edytowane przez Deathcoil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer byl skanowany 3 antywirusami co kompletnie nic nie dało. Nadal po włanczaniu pokazuje się jedynie szary ekran z kursorem.

Uruchamiając komputer w trybie awaryjnym i po wyborze użytkownika dla logowania do systemu komputer się restartuje. I tak w kółko, nic sie nie da na awaryjnym zrobić :(

Pomocy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość to wyjmij dysk z komputera, podłącz go jako drugi do innego PC (nie zainfekowanego) i zeskanuj skanerem online np. Esetem to wywali Ci tego wirusa. W innym wypadku do głowy przychodzi mi jedynie format i instalacja dobrego programu antywirusowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się to dobre rozwiązanie. A jeśli chodzi o dobry program do ochrony antywirusowej to słyszałem ostatnio, że G Data całkiem nieźle się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chroni też komputer przed cyberprzestępczością i co równie ważne dzieci nie dostaną się na żadne podejrzane strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem skany komputera chyba z trzema antywirusami bo też działo się coś podobnego ja u Ciebie i nic nie znajdowały . Dopiero G Data zadziałał skutecznie i wyciągnął to draństwo ale i tak się nie obyło bez formatu :( , zresztą nigdy go nie robiłem więc raczej był konieczny :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czasem jest już tak zawalony komp, że jedynie format pomaga. Na przyszłość warto skorzystać z tego polecanego antywirusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samego antywirusa to dopiero co wyszedł jego nowy pakiet. Ma sporo nowych ciekawych funkcji jak chociażby zabezpiecza przed keyloggerami co ważne w dzisiejszych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię dużo przelewów przez internet więc bezpieczeństwo jest u Mnie na pierwszym miejscu :) , a to że program antywirusowy G Data jest na bieżąco uzupełniany przez producentów to się chwali , solidność jest w cenie szczególnie w dzisiejszych czasach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja używam tego antywira i nie zauważyłem żeby mi komp mulił. Ogólnie nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...