Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
litwos

antywirusy

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu kupuję tylko antywirusy od Symantec,w tym momencie mam Nortona 360 i działa bez zarzutu,praktycznie nie zamula komputera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stary wątek - ale nikt nie wspomniał o Avast - darmowy do użytku nie komercyjnego. Wystarczy zarejestrować smile.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam avasta, nie jest najlepszy na świecie, ale daje rade. A najlepiej to się nie szlajać po dziwnych stronach i nie będzie problemu z wirusami :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy jakiego sprzętu Pan używa. Ja osobiście używam BitDefender i komputer pracuje na nim sprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja działam na G DATA. Płatny, ale dobry. Wole nie kombinować. A że kupiłem w klucz-system to mam legalną wersje za dobrą cene :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja działam na G DATA. Płatny, ale dobry. Wole nie kombinować. A że kupiłem w klucz-system to mam legalną wersje za dobrą cene smile.png

a którą konkretnie wersję i na jakim kompie? Czy on się sprawdzi na trochę słabszym sprzęcie, szykuję mojego starocia na wyjazd do rodziców i nie chciałbym go zostać bez jakiegoś solidnego antywirusa bo oni potrafią dziwne rzeczy naściągać na komputer :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi