Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Choocz

Monitor do gier ~~ 800zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potrzebuję waszej rady, mianowicie szukam monitora do gier do ok. 800zł. Jako, że co do monitorów jestem totalnie zielony czekam na wasze propozycje z uzasadnieniem.

Edytowane przez Choocz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja Ci proponuję Samsunga 22' SyncMaster 223BW. Sama kupiłam , i jest świetny. Wprawdzie cena mniejsza bo zapłaciłam 500zł lecz jestem bardzo zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to LCD nie są najlepszym rozwiązaniem do gier, a ja jednak trochę bawię się w fotografa więc tym bardziej odpada. Jednak dziękuje za posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to TN, bo poza LCD to w zasadzie nic nowego nie kupisz. Mylisz typ matrycy z typem monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 850 PLN dasz radę kupić Asusa VE276N z full HD i smart view, abyś mógł sobie nawet na leżąco oglądać. No i masz tam b. dobry kontrast i 5 trybów w SPLENDID zależnie od tego co będziesz. W tej cenie wielu dobrych 27-calówek nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi LG dość ciekawie się prezentują i mają świetną jakość wyświetlanego obrazu. Ja dla siebie to chyba wziąłbym ten pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell to też ciekawa opcja, ale najlepiej jak zobaczysz te wszystkie monitory na żywo to ci rozjaśni wybór odpowiedniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 800 zł to można kupić naprawdę mocny monitor z tunerem TV. Zastanawiałem się nad takim czymś ale ostatcznie kupiłem LG 22' ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jakis czas temu 23" monitor LG IPS serii 7 , i nie zamienię go na inny płynne przejścia szerokie kąty wyraziste kolory naprawdę warto .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię ci się bo to bardzo fajny model godny polecenia. Sam się zastanawiam czy go sobie nie kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry monitor możesz kupić znacznie taniej. U nas pojawił się teraz nowy, bardzo dobry monitor - Benq LED VW2245Z 21.5" Flicker-free. Jest to panoramiczny monitor LCD z podświetleniem LED o przekątnej 21.5 cala. Natywna rozdzielczość ekranu to 1920 x 1080 pikseli, czas reakcji matrycy to 6 ms a jasność jest na poziomie 250 cd/m2. Kontrast 3000:1 (dynamiczny 20 000 000:1). Widoczność obrazu 178 stopni w poziomie i 178 w pionie.

Monitor jest wyposażony w wiele nowoczesnych technologii:

Technologia podświetlenia Flicker-free eliminująca migotanie ekranu

Tryb Niskiego Natężenia Koloru Niebieskiego

Technologia BenQ Senseye®

I co ważne bardzo ładnie się prezentuje, u nas dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie - 390 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dobry LEDowy monitor możesz kupić o wiele taniej. U nas pojawił się nowy, bardzo dobry monitor - Benq LED VW2245Z 21.5" Flicker-free. Jest to panoramiczny monitor LCD z podświetleniem LED o przekątnej 21.5 cala. Natywna rozdzielczość ekranu to 1920 x 1080 pikseli, czas reakcji matrycy to 6 ms a jasność jest na poziomie 250 cd/m2. Kontrast 3000:1 (dynamiczny 20 000 000:1). Widoczność obrazu 178 stopni w poziomie i 178 w pionie.

Monitor jest wyposażony w wiele nowoczesnych technologii:

Technologia podświetlenia Flicker-free eliminująca migotanie ekranu

Tryb Niskiego Natężenia Koloru Niebieskiego

Technologia BenQ Senseye®

I co ważne bardzo ładnie się prezentuje, u nas dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie - 390 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujące modele , ale rozważ wszystkie podane tutaj opcje. Ułatwi ci to jak zobaczysz te polecane modele na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

potrzebuję dobrego monitora do gier. Wiem, że dużą popularnością cieszą się monitory Samsung, ale czy w praktyce są równie dobre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

potrzebuję dobrego monitora do gier. Wiem, że dużą popularnością cieszą się monitory Samsung, ale czy w praktyce są równie dobre?

Jaka kwota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...