Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Karl44

Gry podobne do gothic, obliviona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam gier nowszych podobnych do seri Gothica, Obliviona, czy two wordl, Chodzi mi o gry w ktorych chodzi sie jedna postacia tak zeby byla widoczna cala i napiernicza mieczem no i ulepsza zbroje bije levele itp. Gralem w serje Gothica, The elder scroll III, IV, V, Two world 1 i 2, Risen, Diviniti 2 (pewnie o jakiejs grze zapomnialem) prosilbym o podanie tytulow tego typu gier, to jest chyba cRPG z TFF ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiedźmin 2, (w sumie 1 też, bo można przełączyć kamerę na TPP), Kingdoms of Amalur, Dark Souls, Arcania (niby też Gothic, chociaż słaby), Hunted: The Demon's Forge, Enclave, Fable i pewnie coś tam się jeszcze znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W wiedzmina 2 gralem i wylaczylem po 10 minutach grania, strasznie mi sie nie podoba, jakis dziwny. W arcanie gralem tak samo jak i w Hunted (fajna gierka), W Enclave jest straszna grafika. Fable gralem ale mi sie nie podoba. Sprawdze te dark souls, kingdoma mam gdzies nagranego, tam sie gra jedna postacia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie z Risenem to ciekawa jest historia bowiem robili go twórcy Gothica jeden i dwa, ale bali się pozwów od właścicieli praw do Gohtica 3, więc choć na przykład są w Risenie ścierwojady, to nie mogli ich tak nazwać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi