Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Choocz

Komputer do gier ok.3000zł

Rekomendowane odpowiedzi

A na allegro nie ma? Taniej były kiedyś jak ja kupowalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj mam przesyłkę za free więc wychodzi na to samo a może i taniej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ obudowa

Zapytaj Ationx'a, on tam "nie pracuje" tylko z dobrej woli ich promuje, to może oni w geście wdzięczności zrewanżują się i mu odpowiedzą na to pytanie;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytam się trzeci raz i mam nadzieje, że teraz ktoś odpowie. Czy jak wezmę tego i5 2500k (mam zamiar go podkręcić, z tego co czytałem to te 4,5GHz wyciągnę) to ten zasilacz 500W starczy?

A co do chłodzenia na procek to dobrze będzie jak go od razu kupie i zamontuje mimo, że w tym roku nie będę procka podkręcał? (Wole za jednym razem wszystko kupić)

Edytowane przez Choocz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt wróżką nie jest i nie powie/zagwarantuje że będzie 4,5 GHz. Może będzie 4 GHz, może 4,2, a może mniej lub więcej. Poza tym już było maglowane 10x na co kręcić ponad 4 GHz? Poza sportem i zabawą w OC, to raczej mało praktyczne "męczenie" cepa. O wyniki OC zapytaj Intela - oni wyprodukowali CPU, to oni wiedzą ile wyciągnie - acid joke;). Co do zasilacza, to przy markowym modelu 500 W nie powinno być problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytam się trzeci raz i mam nadzieje, że teraz ktoś odpowie. Czy jak wezmę tego i5 2500k (mam zamiar go podkręcić, z tego co czytałem to te 4,5GHz wyciągnę) to ten zasilacz 500W starczy?

A co do chłodzenia na procek to dobrze będzie jak go od razu kupie i zamontuje mimo, że w tym roku nie będę procka podkręcał? (Wole za jednym razem wszystko kupić)

Ja pier**** skoro jest polecony zasilacz 500W to niby po co? Dla jaj?

Zastanów się nad sensownością zadawania tak głupiego pytania.

Chłodzenie jeśli masz pieniądze to kup a jeśli nie to kup później.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam, że dodaliśmy procesor który ma być podkręcany, a to raczej wymaga większego zasilania. Więc proponuje czytać co jest napisane bo wspomniałem o tym w pytaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak wolałem się upewnić bo pieniądze na drzewach nie rosną aby je wydawać na coś co się nie przyda. Dziękuje wszystkim za pomoc i pozdrawiam.

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez Choocz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...