Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Rufin85

Radeon 7870 monitor sie wylacza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,kupilem radka 7870 oc jakies dwa tygodnie temu,pare razy zdarzylo sie ze monitor wylaczyl sie i nie chcial polaczyc sie znowu z karta a komputer wciaz dzialal.Powiedziano mi na innym forum ze to kwestia sterownikow ze trzeba czekac na inne.Wczoraj postanowilem ja troche podkrecic bo troche brakowalo mi mocy w Shogun2,wiec ustawilem ja na 1100/1280,karta przeszla test w 3d mark(niestety tylko basic),zadnych artefaktow w msi kombuster,futurmark i 3d mark,temp.zblizyla sie do 73 stopni,wiec to chyna nie zle?Zostawilem wiatrak na auto,czy to dobrze?W kazdym razie po OC wydajnosc w shogunie jest duzo lepsza tyle ze,kiedy nie uzywam pc i jest w windowsie to monitor sie wylacza.Wrocilem do ustawien stockowych i obserwuje na razie sie nie wylacza,O co chodzi waszym zdaniem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to wygląda na jakiś bug przy wybudzaniu montiora. Próbowałeś wyłączyć oszczędzanie energii dla monitora (zmienić na nigdy z x minut)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez o tym myslalem,wylaczylem ta opcje,uzywam kompa od trzech godzin i jest ok,ale zona mowila ze tak sie dzieje jak nikt nic na nim nie robi przez jakis czas.Przed chwila udalo mi sie podkrecic karte do 1200/1300 i zadnych artekafktow w 3d mark i furmarku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A sterowniki do karty graficznej (12.4) i chipsetu (podaj konfigurację komputera) masz najnowsze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Asus z7p88 V,8 gb ram kingston blue 1600,i5 2500k(jeszcze nei krecony)750 gb cawiar black 64 mb cache,Psu corsair 650 tx entusiastic,

stery najnowsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki zainstalowalem,dam znac czy pomoglo,a spytam jeszcze troche offtopowo,ta plyta nadaje sie do OC?Zainstalowalem Demko metro33 i kolejna porazka bo podczas strzelania robia sie dziwne rzeczy,ciezko to opisac,chcialem zrobiz zdjecie ale nie da sie tego uchwycic,tak samo kiedy probowalen nakrecic film to na filmie wychodzi normalnie.Chodzi o to ze ekran jakby dzielil sie poziomo na kilka czesci.Generalnie to Kawal Badziewia ten radeon.Bardzo zaluje moglem dozbierac i kupic gtx670 w poniedzialek dzwonie do Saphire i probuje im to oddac

Edytowane przez Rufin85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...