Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Rufin85

7870

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,zamowilem zestaw bez grafiki bo mieli tylko od Power color,

zastanawima sie ktora wybrac:

http://www.overclock...rodid=GX-051-HS

http://www.overclock...rodid=GX-296-SP

 

i jeszcze male pytanko,zamowilem Sb i5 2500k ale poki co nie mam juz pieniedzy na dodatkowe chlodzenie,wiec narazie nie moge go podkrecic,czy nie podkrecony i5 nie zadusi sie tymi kartami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch wybrałbym Sapphire, ale tylko dlatego, że według mnie ma lepsze chłodzenie. Z drugiej strony z obydwu kart będziesz zadowolony.

 

Niepodkręcony i5 2500k na pewno nie będzie nikogo dusił smile.png.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2500k nawet na boxie powinien dać radę zrobić 4,2 - 4,3 GHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na boxie czyli...?wybaczcie:-)

 

Czyli seryjnym coolerze +/- takim;) stock%20cooler.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz ostatnia karte ktora podlaczalem do pc byla Wodoo Rush:-)a jak widze troszke sie pozmienialo,chcialbym spytac(HAHAHA)do czego mam podlaczyc zasilanie do tej karty bo wyczytalem ze takie cos jest,do plyty czy do zasilacza,jesli do zas. to czy CORSAIR 650W ENTHUSIAST SERIES™ TX650 V2-80 PLUS® BRONZE bedzie mial takie wyejscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zasilacz ma 2 wyjścia PCE-E, więc nadaje się do zasilania Radka 7870, ponieważ ta karta potrzebuje właśnie 2 takich wtyczek.

 

Ewentualnie jeśli zajdzie kiedyś taka potrzeba można zastosować przejściówki.

Edytowane przez tassiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zależy od reszty podzespołów, ale jeśli nie wsadzisz tam hmm... jak to ująć, powiedzmy części od rakiety NASA to na pewno wystarczy tej mocy, a pewnie nawet będzie jej z dużym zapasem wink.png.

Edytowane przez tassiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli zebym spal spokojnie:CORSAIR 650W ENTHUSIAST SERIES™ TX650 V2-80 PLUS® BRONZE wystarczy na i52500k(lekkie oc 4.0-4.2),i jeden hdd plus radek 7870?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli zebym spal spokojnie:CORSAIR 650W ENTHUSIAST SERIES™ TX650 V2-80 PLUS® BRONZE wystarczy na i52500k(lekkie oc 4.0-4.2),i jeden hdd plus radek 7870?

 

Aż nadto. Będzie ok, bez obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem nastawinoy na kupno jakiegos dobrego 7870 od msi albo saphire,ale troche zdziwilem kiedy zobaczylem benchmark na Shogunie 2,a wlasnie na tej grze najbardziej mi zalezy:

 

Wydajność w grach :: PCLab.pl

 

troche mnie zaszokowale ze wyszlo im tylko okolo 20 fpsow,co o tym sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiści tak jest, ale zauważ, że gra jest odpalona w Full HD oraz na maksymalnych ustawieniach. Jeśli spojrzeć trochę wyżej można zobaczyć, że 7970 uzyskała tylko 8 fps więcej, więc myślę, że te 21 w takim kontekście nie wygląda już tak słabo, choć może zaważyć na płynności rozgrywki. Myślę, że jak zmniejszysz troszkę AF to nic się nie stanie, a karta na pewno wtedy zapewni płynne granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie na granie w full hd liczylem,Af mozna zredukowac do X2 gdybym tylko mial pewnosc ze wtedy pojdzie normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewności na pewno nikt Ci nie da, ale myślę, że przy redukcji AF wielce prawdopodobne jest, iż gra będzie chodziła płynnie. (Miałem składać kompa z 7850 i i5 2500k to bym sprawdził tą grę dla Ciebie, ale sprawa na razie się przeciąga.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdym razie dzieki,dziwne bo na tym benchamrku:

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Radeon_HD_7850_i_7870_-_test,_cena_i_opinie-4422/strona/16909.html

sprawa wyglada juz duzo lepiej,Wydaje mi sie ze na MSAA strasznie zamula,na pc Lab wlaczone mieli na maxa i nawet 7970 nie poszlo za dobrze,na benchamark,jest napisane tylko ze Ultra i 16xaa,bez Msaa,ale nic poszukam jeszcze w sieci moze uda mi sie kogos kto gra na 7870 w Shoguna i moglby cos powiedziec.wiem ze to moze wydac sie sie smieszne bo inne gry bardzo ladnie dzialaja na tej karcie,ale ja inne gry traktuje opcjonalnie,tzn wiadomo ze w cos tam jeszcze pogram ale wlasnie Shogun i innte total ware sa moim konikiem.Dzieki z porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...