Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
danello

Led Do 600zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście ten Philips całkiem fajny, do tej ceny w rozmiarze 21,5"/22" jest naprawdę dużo monitorów.

 

Jeśli nie jesteś jeszcze do końca zdecydowany na ten rozmiar do chciałbym dodać, że do 700zł można już znaleźć całkiem fajne 24".

 

Tak na marginesie to Alsen nie należy do najtańszych sklepów (ale to tylko taka moja dygresja wink.png).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co innego polecasz w tej cenie? W sumie 24 to troszkę za dużo, ponieważ źle mi się będzie z niego korzystało. ;-) 22, 21,5 będzie odpowiedni.

 

Serio z tym Alsenem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to np. to, to albo to. Z tych trzech mogę polecić Asusa bo mam takiego tylko trochę większego (patrz sygnatura). Jeśli chcesz podłączyć monitor przez DVI to nie bierz Samsunga.

 

Jeśli chodzi o wielkość to ja przesiadłem się z 19" na 24" i po pierwszym dniu monitor już nie wydaje się jakoś specjalnie duży.

 

Z moich spostrzeżeń to Alsen naprawdę nie należy do najtańszych sklepów, np. w ceneo wyszukałem tego Asusa co podałem wyżej i większość sklepów ma go za około 550zł, a w Alsenie jest za ponad 600zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas pojawił się teraz nowy, bardzo dobry monitor - Benq LED VW2245Z 21.5" Flicker-free. Jest to panoramiczny monitor LCD z podświetleniem LED o przekątnej 21.5 cala. Natywna rozdzielczość ekranu to 1920 x 1080 pikseli, czas reakcji matrycy to 6 ms a jasność jest na poziomie 250 cd/m2. Kontrast 3000:1 (dynamiczny 20 000 000:1). Widoczność obrazu 178 stopni w poziomie i 178 w pionie.

Monitor jest wyposażony w wiele nowoczesnych technologii:

Technologia podświetlenia Flicker-free eliminująca migotanie ekranu

Tryb Niskiego Natężenia Koloru Niebieskiego

Technologia BenQ Senseye®

I co ważne bardzo ładnie się prezentuje, u nas dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie - 390 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ciekawy. Na twoim miejscy obejrzałbym te wszystkie modele na żywo. To zdecydowanie ułatwi ci wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tworzyć nowego wątku ponieważ w zasadzie też poszukuję czegoś podobnego w takim budżecie - wprawdzie nie dla mnie, ale koleżka w pracy podpytał mnie "co byś mi polecił ?" Obiecałem, że się rozejrzę czy na takim 24" LG http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/9472630 będzie się dobrze pracowało? Tzn czy nie jest trochę za duży i nie będzie męczył wzroku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej tak i nie jest w żadnym wypadku za duży. Na twoim miejscu nie zastanawiałbym się długo tylko wziąłbym ten monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...