Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
mentis

Torba Tommy Hilfiger kupię.

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję dla mojej kobiety na prezent torby Tommy Hilfiger, ta marka jest jej ulubioną jednak ceny są dość zaporowe, może znacie jakieś sklepy gdzie można dostać je tanio? Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniżka na Nike akurat jest na Grouponie czy gdzieś tam. ;) Może w którymś z serwisów aukcyjnych uda Ci się na coś zapolować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: oficjalna strona - z reguły na stronach takich marek można zrobić zakupy przez internet. Z reguły zawsze jest też podstrona SALE z wyprzedażą, na stronie TH jest też akurat kilka modeli torebek ;)

 

Możesz zaglądać na Stilago albo Markofoni - sklepy z markową odzieżą w okazyjnych cenach, ale trzeba raczej polować jeśli chcesz coś konkretnego, bo podobnie jak na gruponie dostępne w danym momencie są jedynie wybrane marki.

 

Oczywiście zostaje allegro albo eBay. Ewentualnie outlety (w większych miastach znajdziesz, w Poznaniu jest taki na pewno). Jest też fajny niemiecki sklep - tam znajdziesz dość spory rzeczy wybór za dobrą cenę: Dress4Less.

 

Mam nadzieję, że za poszukiwania wziąłeś się odpowiednio wcześnie ;) jeśli tak, to na pewno znajdziesz coś fajnego. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja ostatnio widziałem spore wyprzedaże w sklepie Sarafis, właśnie toreb które wspomniałeś, także myślę że śmiało możesz tam się rozejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na gwiazdkę kupiłam swojemu mężowi, który także jest fanem marki Tommy Hilfiger, koszule i sweter w internetowym outlecie. Trafiłam idealnie, bo towar był faktycznie oryginalny, miła obsluga i co najważniejsze bardzo szybka wysyłka, mimo mojego opóźnienia, bo zabrałam się za to 20 grudnia ;p

Nie orientuję się, czy mają oni także torby Tommy Hilfiger, ale sprawdź sobie - sklep Erazm www.erazm.com.pl

Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...