Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Wiki220

Laptop tani, do 1500zł odpowiedni dla dziewczyny ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie kopiłbym jej jakiegoś fajnego della inspiron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też też mam della inspiron i naprawdę polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również .... laptop jest godny polecenia choć zależy jeszcze jaki model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakikolwiek byś się zdecydował poczekaj jeszcze 2 tygodnie, bo będzie tzw Czarny Piątek, czyli teoretycznie wyprzedaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuję kupić sobie jakiś dobry sprzęcior i wpadłam na laptopa wink.png. Uważam tak, ponieważ komputer już troszeczkę sie psuje, ale mniejsza z tym... Potrzebuję czegoś dobrego do:

  • przeglądania zdjęć.
  • przeglądania blogów.
  • odtwarzania płytek CD i DVD.
  • podłączania kabla USB.
  • przeglądania różnych filmów bądź teledysków.
  • oczywiście przeglądania internetu.
  • bateria powinna trzymać co najmniej 4 godziny wink.png
  • od czasu do czasu gdy będę się nudzić to pogram sobie w gry internetowe bądź Simsy, które mam na płytce ;]

I najlepiej gdyby był bardziej dla dziewczyny, a nie z jakimś motywem czy coś. wink.png najlepiej by było gdyby kolor był jakiś wesoły, a nie ciemny. No, czarny i biały mogą być, bo to uniwersalne kolory wink.png ale błagam, nie brązowy, bordowy, ciemny czerwony, fioletowy, czy coś innego ;]

 

Zaciekawiły mnie sprzęty "Vaio", ale one są b. drogie! Matko Boska! Najlepiej do 1500zł, chociaż wiem, że takich jest mało i nie mają zbyt dużo plusów. I jeszcze żeby nie był zbyt gruby, lub za ciężki. Niech będzie dobry do przenoszenia go w etui wink.png Z góry wielkie dzięki. Ja nie jestem zbyt dobra w te klocki więc ufam Wam i liczę na Was wink.png

Wiki.

wink.png

hp taki niebueski nie pamietam modelu alepopularny maly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a co myślicie o laptopach poleasingowych? Np dell latitiude e6420 albo coś w tym stylu? Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam produkty firmy HP, przynajmniej 3-4 lata bezawaryjnego działania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od konkretnego egzemplarza na jaki natrafimy oraz w jaki sposób go użytkujemy, jak o niego dbamy. Żaden laptop nie zagwarantuje bezproblemowej pracy przez 4 lata przy intensywnym obciążenia, tym bardziej do kwoty 1500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma Acer produkuje dość dobre laptopy, jednak wiadomo należy też o niego dbać żeby wytrzymał minimum tę parę lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że dziewczyny patrzą się głównie na wygląd. Laptop powinien byc biały, czerwony. Oraz jak najbardziej cienki. Jednak proponowałbym takiej dziewczynie trochę przemówić do rozumu i powiedzieć,ze nie ma sensu inwestowania w wygląd, skoro laptop będzie chodził wolno i będzie się zacinał. O wiele lepiej będzie zainwestować w coś porządnego.

Ciekawy wyglad i dobrą jakośc mają na przyklad laptopy z serii biznesowych:

https://at-outlet.pl/laptopy-lenovo/lenovo-thinkpad-t61-14-c2d-160hdd-4gb-win7-gw6

 

Na przykład takie Lenovo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...