Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Wiki220

Laptop tani, do 1500zł odpowiedni dla dziewczyny ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Taki sobie zobacz http://www.vobis.pl/acer-chromebook-13-cb5-311-t8cs-nx-mprep-001-2-142584.html Jest nawet tańszy niż twoja propozycja :) zostanie ci jeszcze na nową torbę :) Marka Acer ma dobre opinie w internecie, ja sama używam swojego Acera już kilka ładnych lat bez konieczności jakichkolwiek napraw. I myślę że oryginalny kolor bardzo może się dziewczynie spodobać, ja byłabym zachwycona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macbook - tylko czy znajdziesz dobry w takiej cenie? No nie wiem, poszukaj na olx

  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o zakupie dobrego laptopa, ale używanego? 2-3 letniego? Niektórzy polecają, bo można je kupić za mniej niż pół ceny... Jednak wciąż się zastanawiam, czy to na pewno jest dobre rozwiązanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam ale czym laptop odpowiedni dla dziewczyny różni się od laptopa odpowiedniego dla mężczyzny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety np lubią białe laptopy

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem dlaczego mowa o tym że laptop jest dla dziewczyny, być może chodzi właśnie o jego wygląd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda ... czasami kobiety mają większe wymagania co do komputerów niż mężczyźni dlatego też uważam że to porównanie jest bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem że dziewczyny też maja wysokie wymagania jeżeli chodzi o komputery

  • Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma być do codziennego użytku to moim zdaniem nie warto przepłacać wystarczy 1500 zl w zupełności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ładnego, prostego i klasycznego Hp-eca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna jakiś czas temu kupowała sobie laptop. Mam wrażenie,ze dla płci pięknej jedynym warunkiem jest to aby laptop był ładny. Nie licza sie tak bardzo parametry ale laptop musi sie podobać i koniec kropka. Jesi będziecie szukali jakiegoś fajnego modelu to polecam porównać sobie ceny na tej stronie:

https://www.targomat.pl/

 

Możecie sobie tam wyszukać dany produkt bez rejestracji. Strona przetrząsa ceny we wszystkich sklepach internetowych i na aukcjach internetowych. Dzięki temu można wyeliminować sprzedawców, którzy narzucają sobie za wysokie marże i wybrać dla siebie dobrą ofertę. A róznice w cenach mogą być bardzo duże. Nawet kilkaset złotych na jednym produkcie.

Edytowane przez Elion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie to znaczenie czy dla dziewczyny czy nie ... najważniejsze do czego ma służyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą kwotę dostaniesz już coś przyzwoitego i do codziennego użytku w zupełności jej wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do codziennego użytkowania posłuży każdy więc każdego byłabyś zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że tak do 1500 tez kupisz coś fajnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproś o poradę doradce w sklepie i coś Ci wybierze, Udaj się do dużych sieci gdzie jest większy wybór ;) Może jabuszko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...