Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
mentis

Sklepy z książkami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, lubię czytać i często kupuję książki, a co za tym idzie sporo na nie wydaję. Zastanawiam się nad zamawianiem przez Internet co by trochę grosza przyoszczędzić. Polecicie jakieś sklepy z dobrym wyborem i cenami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Merlin i Empik - tam kupuję, jeżeli jest to zakup przez internet (empik także stacjonarnie). Czy cenowo wychodzi tanio? Nie wiem, z innymi sklepami nie porównywałem. Ale za to wszystko odbywa się sympatycznie i bezproblemowo. Zawsze jest też allegro i używki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie Empik jest dość drogim sklepem (z reguły, bo bywa że mają coś w okazyjnej cenie, np. na wyprzedaży), ale jeśli idzie to lepiej zamówić u nich produkt przez internet, wtedy zawsze jest parę groszy taniej + odbiór za darmo w salonie. Merlin jest ok, ale też nie wszystko mają w dobrych cenach. Ja lubię chodzić po wszelkiego rodzaju "tanich książkach", gdzie mają jakieś końcówki nakładów za grosze i czasami nawet idzie wykopać jakieś pojedyncze, naprawdę fajne tytuły (http://www.buchmann.com.pl/). Od jakiegoś czasu księgarnie Matras też zaczęły się bawić w takie "tanie książki", praktycznie w każdej ich księgarni znajdziesz specjalnie oznaczone półki. Tytuły z tego działu znajdziesz też na ich stronie (www.matras.pl).

 

Ze sklepów, które lubię są jeszcze np. inbook.pl, sklep.gildia.pl, fabryka.pl, kdc.pl, czy też księgarnia wydawnictwa Solaris - jeśli lubisz fantastykę oczywiście.

 

A jak szukasz czegoś konkretnego to warto zawsze wejść na ceneo.pl - czasami idzie się nieźle zdziwić jakie potrafią być różnice w cenach.

 

Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie smile.png

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź sobie na: czytam.pl Mają sporo pozycji i przyzwoite ceny, z przesyłką też nie miałem nigdy poślizgu także jak najbardziej są godni polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Oj, widzę że z rozpędu pominęłam jeden adres - oczywiście ta strona z tanimi książkami w Matrasie: www.dobraksiazka.net - podobnie jak w empiku, zamawiasz i odbierasz w najbliższym Matrasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...