Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
mamryjusz

Battlefield 3 Problem z Uruchomieniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na tym forum dlatego się przedstawię na początku. Nazywam się Mariusz. Zakupiłem przedpremierowo grę battlefield 3 z dodatkiem. Gdy nadszedł czas premiery otrzymałem swoją przesyłkę. Oczywiście gra się zainstalowała, kod wszedł, Origin zadziałał, zainstalowałem wszystkie sterowniki zamieszczone i na płycie oraz uaktualnienie sterowników karty graficznej wydane przez NVidia właśnie specjalnie dla Battlefielda 3. Jednak gdy z przeglądarki wybieram jakikolwiek tryb rozgrywki po chwili ukazuje mi się taki komunikat:

 

Program Battlefield 3 przestał działać. Zamknij program lub wyszukaj rozwiązanie online. Oto szczegóły błędu:

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: bf3.exe

Wersja aplikacji: 1.0.0.0

Sygnatura czasowa aplikacji: 4e9d3315

Nazwa modułu z błędem: bf3.exe

Wersja modułu z błędem: 1.0.0.0

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4e9d3315

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 0000ab3d

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: 0a9e

Dodatkowe informacje 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Dodatkowe informacje 3: 0a9e

Dodatkowe informacje 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

 

Poniżej również konfiguracja mojego PC:

Intel Core i7 2600 SandyBridge 3,4GHz

Karta graficzna Nvidia GeForce 560 Ti 1024Mb

16gb Pamięci 1600Mhz

dysk ssd 60gb i hdd 1tb

Win7 64bit

 

W internecie gdzieś znalazłem podpowiedź aby z nawy folderu Battlefielda usunąć znaczek TM ale to działa tylko na pirackich wersjach, ponieważ jak usunę TM znowu origin nie wykrywa gry w systemie i każe instalowac od nowa sad.png

A propo pirackich, to chodziła mi wyśmienicie na ultra detalach, czyli sterowniki są ok, ale kupiłem orginał dla rozgrywki sieciowej w którą nie mogę zagraćsad.png Pomóżcie prosze, może macie jakieś podpowiedzi jak poradzić sobie z problemem.

 

Każdemu za odpowiedź będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja męczyłem się z BF3 ponad 3 dni. Z tym, że ja posiadam wersję cyfrową i tam przy nazwie folderu nie mam znaczka ™. Origin zaktualizował Ci się do najnowszej wersji? Zobacz, czy masz zaznaczenie przy: Aktualizuj do wersji przedpremierowej, jeśli jest dostępna. Jeśli nie masz to zaznacz, wyłącz w ogóle Origin i włącz od nowa. Przy uruchomieniu powinieneś dostać komunikat o aktualizacji. Ewentualnie jeśli masz już zarejestrowaną to możesz po prostu spróbować skopiować pirackie bf3.exe do folderu i zamienić (oczywiście przed tym gdzieś zrób kopię tego pliku) oryginalne bf3.exe. Przynajmniej w moim przypadku byłem początkowo zmuszony tak zrobić, bo serwery aktywacji nie chciały aktywować gry, którą miałem na koncie. I wszystkie tryby, włącznie z multi działały. Dzisiaj rano natomiast zrobiłem formata, zainstalowałem normalnie BF3 i już crack nie był potrzebny, wreszcie mogę grać na swoim oryginale bez cracka (lol).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem ze wciagu gry mi sie wiesza i musze zrobic reset albo po paru minutach muwi ze wystapil blat gry, co moge zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek polecam wyłączenie kompa i dobrą książkę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję trochę bardziej doprecyzować - słownik ortograficzny. Piszemy: "błąd", "mówić", "w ciągu".

 

Co do samej gry - podaj więcej szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej gdybyś podał specyfikację komputera. Gra ogólnie potrafi się wywalić, ale w moim przypadku jedynie w czasie ładowania map. W czasie gry jeszcze mi się nie zdarzyło. Trzeba czekać na łatkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gra odpala się ładnie klikam "campaign" wybieram poziom trudnosci i czarny obraz.

 

procek 2x3.00

4gb ram

radeon hd 4850 512gddr3

 

nawet na najmniejszych ustawieniach nic.

 

 

@działa

Edytowane przez siwy91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Mam taki problem z BF'em 3 : DirectX device creation error.

Probowalem instalowac directxa ale nic to nie dalo. Moj sprzet to :

Pentium Dual-Core CPU 2.50 GHZ 2.50 GHZ

Zaisntalowana pamiec ram 4 GB dostepna 3.25 GB

Typ systemu Win7 64-bit

Karta graficzna GeForce nVidia 9400 GT 512 MB.

Co mam zrobic ? Prosze o pomoc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z BF3. Dostalem kod ściągnołem grę wszystko się normalnie zaisnstalowało ale jak chcę włączyć grę to wyskakuje mi błąd aktualizacji. Jest tam napisane że mam podać klucz seryjny, Jak go podaje to wyskakuje mi takie coś:post-12818-0-26510900-1331396864_thumb.png Nie wiem o co chodzi próbowałem już róznych opcji i nic. Mam nadzieje że pomożecie. Piszcie na e-mail ghost_rider5@wp.pl lub na gg 31638213. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd klucz masz? Napisz bo EA czy przypadkiem nie jest zablokowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się z EA kod jest aktywny. Jeden z przedstawicieli powiedział żebym zrobił nowe konto na origin i na EA. Zrobiłem tak jak mówił ale dalej nie działa. ; (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a masz ukończone 18 lat? Bo problemy też są jak się jest niepełnoletnim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ukończone 18 lat. Nie wiem co z tym jest. Próbowałem już tylu sposobów, kontaktowałem się z EA ale oni podają roziązania które mi nie pomagają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Origin ostatnia wersja? Spróbuj jeszcze raz grę ściągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę ściągałem już kilka razy i dalej to samo. Origin jest dobre bo mój kuzyn na tym samym ma BF3 i jemu działa. A mogę mieć jakiś bład w systemie przez który mi gra nie działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli origin najnowszy, bodajże 8.5? Kurcze dziwna sprawa. System raczej nie ma tu nic do rzeczy. Ja na Twoim miejscu zwróciłbym się jeszcze do sprzedawcy, żeby podesłał drugi klucz. Zapłaciłeś, więc wymagasz żeby działało, a jak tak nie jest to sprzedawca powinien zrobić wszystko żeby klient był zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak zrobie chyba że jeszcze coś wymyśle. Dzięki za pomoc. Mam nadzieję że szybko ogarne problem bo naprawdę chętnie bym sobie pograł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...