Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Carlo Polo

Jeden standard okularów 3D

Rekomendowane odpowiedzi

zapraszam do dyskusji na temat: kiedy i jaki standard okularów 3D przyjmie się w końcu globalnie i każda z marek będzie produkować taką technologię 3D, która będzie dostosowana do tego standardu. Pewnie dopiero wtedy ceny takiego sprzętu pójdą w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że dużo osób wchodzi na temat, ale nikt nic nie pisze,

 

wg mnie najpewniej przyjmie się 3d z techniką polaryzacyjną, jakość na poziomi i tanie okulary, to jest to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam, aż używanie okularów stanie się zbędne. Noszenie dwóch par szkieł jednocześnie mi nie odpowiada. Poza tym, na razie technologia mnie nie przekonuje - wolę obejrzeć film w standardowych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za stosowaniem polaryzacji. Miałem okazje oglądać film w 3D w tej technice i oczy się nie męcza, a wrażenia niezapomnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy jeszcze jaka jest jasność wyświetlanego obrazu, technika polaryzacyjna jest w miarę tania więc pewnie będą wychodzić takie cuda jak nakładki na zwykłe okulary, są już od bardzo dawna takie przeciwsłoneczne nakładki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze później można taki monitor sprzedać, ja tak robię z książkami, co jakiś czas wychodzą nowsze wersje, nowsze wydania, stare idzie za trochę zmniejszona cenę i mam jakieś75% pokrycia nowego zakupu

 

czy ktoś słyszał o nakładkach 3D na zwykłe okulary? szukam po sieci i nić nie mogę znaleźć, czyż bym wymyślił innowacyjny produkt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bynajmniej nie słyszałem o tych nakładkach na okulary, a przyznam, że brzmi to dość ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to ujednolicenie jest nie możliwe każda marka chce mieć swój produkt chyba że chodzi wam o produkowanie okularów tylko według określonego standardu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...