Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
RobertS

komputer do 10000 +\- 2000

Rekomendowane odpowiedzi

no i do tego jakiś monitor , ale jego cene prosiłbym osobno

// edit:

chciałbym aby to był komp , na którym gry będą chodzic na najwyzszych detalach przez najblizsze pare lat (przynajmniej z 6 lat:D) , wróciłem z za granicy i che troche luksusu:d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Core i7 2600k
  2. Zalman CNPS10X FLEX + wentylator Enermax Magma 12 cm lub Noctua NH-D14
  3. ASUS MAXIMUS IV Extreme R3.0
  4. 2x4GB RAM np. A-DATA GAMING 1600MHz CL9 lub CORSAIR XMS3 1600 CL9
  5. GeForce GTX580
  6. Crucial M4 256GB lub Intel G3 160GB (system, gry, oprogramowanie) + ewentualnie Samsung EcoGreen F4 2TB jako magazyn
  7. Corsair TX750 v2 lub SEASONIC M12II 620W

Obudowa, napęd do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.

ile kości ramu mógłbym do niego podpiąc

2.

czy w przypadku gier np total war , gdzie dydzie dysponuje ogromna liczą wojsk , to czy komp sie nie będzie że tak powiem ciąc?

3. jaki monitor proponowałbys do niego?

chodzi mi o to , aby miał full wyposazenie3d... takie pierdoły...

4.

ile by kosztowały(ale osobno) takie rzeczy jak karta muzyczna , karta televizyjna (o ile taka jest :D )

5. kamerka int , fax , drukarka , skaner , mikrofon... i pare innych tego typu zeczy które będą mi potrzebne ... ile by to łącznie kosztowało , nie wliczając w cene reszty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oraz jeszcze jedno , za ten sprzęt który złożyłeś , ile bym musiał zapłacic? tak mniej więcej? :D z góry dziekuję za pomoc którek udzieliłes na początku:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.

ile kości ramu mógłbym do niego podpiąc

2.

czy w przypadku gier np total war , gdzie dydzie dysponuje ogromna liczą wojsk , to czy komp sie nie będzie że tak powiem ciąc?

3. jaki monitor proponowałbys do niego?

chodzi mi o to , aby miał full wyposazenie3d... takie pierdoły...

4.

ile by kosztowały(ale osobno) takie rzeczy jak karta muzyczna , karta televizyjna (o ile taka jest :D )

5. kamerka int , fax , drukarka , skaner , mikrofon... i pare innych tego typu zeczy które będą mi potrzebne ... ile by to łącznie kosztowało , nie wliczając w cene reszty?

co do pkt 1 , chodzi mi o to ile bym kości mogł do tego jeszcze dopiąc*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle kości, ile jest wolnych gniazd... Poza tym przecież ceny możesz sprawdzić kopiując nazwę i wyszukując google. To co podał luk zapewni płynną rozgrywkę we wszystko co jest obecnie na rynku.

Karta dźwiękowa - polecam Xonar DX lub Xonar D2. Urządzenie wielofunkcyjne także jakoś szczególnie drogie nie jest, a nie będziesz musiał kupować drukarki, skanera i faxu osobno. Poszukaj trochę to powiemy Ci, czy jest sens to kupować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...