Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
hostit.pl

Tanie domeny i serwery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

poniżej zamieszczam kilka kodów rabatowych na serwery Home i Standard. Z tymi kodami możecie zamówić serwer z 56% rabatem.

Każdy kod można wykorzystać tylko raz i jest ważny do 23 maja.

 

4RCXPPXE1X8FP4

2ECFWC3K54T7P3

33587T31

R1M91K3M

SCX72HR8RRC1BB

 

Za zaoszczędzone pieniądze możecie zamówić domenę .pl już za 10 pln na 2 lata!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja domenę zamówiłam na https://www.swiatdomen24.pl/ nie narzekam na współprace z nimi, cennik jest stały i niedrogi przez kilka lat. Ważny jest również fakt , że ja jako kupująca posiadam bezwzględne prawo własności domeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z czym jest OK? Bo ceny przedłużeń wysokie. Za przedłużenie PL płacę 54 brutto w Hekko. Jaki jest takiego przepłacania?

Tym bardziej w anonimowej firmie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy kupnie domeny trzeba pamiętać o cenie przedłużenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - a ta czasami może wynosi 120 zł przy PL ;-) Normalna stawka to max 60 zł brutto.

Patrzcie na oznaczenia stawek - brutto/netto. Miejcie pewność ile płacicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla porównania macie też https://domeny.pl/

Wybierzcie sobie korzystniejsza ofertę :)

Zwróćcie uwagę na przedłużenie takiej domeny na kolejne lata, by się nie okazało, że jest to zbyt kosztowne w poró3wnaniu do innych ofert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym serwisie domeny są kosmicznie drogie - tzn. przedłużenia, tak więc trzymanie na tym jakichkolwiek plików całkowicie odradzam. Radzę za to stawiać wyłącznie na firmy sprawdzone - dobrych dostawców z normalnymi stawkami naprawdę nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wybierać mniejsze firmy przy rejestracji i przedłużaniu domen. Taniej i szybkiej ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serwerowni to hetzner miał fajne oferty, mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam argumentu, że taniej i szybciej w mniejszych. Co oznacza szybciej?

A z taniością też nie ma reguły. Dobre stawki posiada dosłownie kilka firm.

A tych gdzie PL kosztuje więcej niż 6 dyszek, po prostu nie warto korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam,ze niekoniecznie warto jest korzystać z tej najtańszej oferty.... Bardzo często zdarza sie,że firma oferuje promocję jedynie na pierwszy rok. Potem cena wzrasta wielokrotnie bo firma musi sobie to odbić. Musicie pilnować wtedy aby zdążyć z przeniesieniem domeny do innej firmy. Może to Wam zająć trochę czasu i być kłopotliwe. Proponuje wybrać firmę, która ma stałe opłaty i nie zaskoczy Was zmianą cen.

Mogę polecić na przykład Kylos:

https://www.kylos.pl/domeny/

 

Maja dobre ceny domen, wykupuje tam również hosting. Solidna firma. może nie najtansza ale za to bezpieczna i z dobrą obsługą ( nie ma problemu z dodzwonieniem się do nich).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna sensowna ocena jakości działania hostingu, to po prostu przeprowadzenie jego samodzielnego testu.

Nie ma lepszej metody. Dopasujecie sobie serwer pod oczekiwania, to wszystko powinno genialnie śmigać, ale jeśli będzie dokładnie sprawdzone.

I właśnie w taki sposób udało mi się trafić na mega tanie Hekko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam w stu procentach mojego poprzednika :) Nic dodać i nic ująć z jego wypowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w hekko za mniejsze pieniądze dostaniesz podobne parametry i w zasadzie niezawodną usługę, więc czy tak super....Wiadomo, że najlepiej

po prostu przeprowadzić sobie test i na tej podstawie ocenić jakość działania serwera. Średnio widzę tutaj inny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wyborem danego hostingu warto go najpierw wypróbować, przetestować - wielu dostawców oferuje taką możliwość. Ja mogę polecić hosting od http://www.cal.pl - jest stabilny, wydajny, transfer jest nielimitowany, a z supportem nie ma problemów, domenę .pl dorzucają gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś nie oferuje darmowego testu? Jeśli testować to wyłącznie tych, którzy mają pozytywne opinie.

Na pewno nie jest dobrym pomysłem korzystanie z hostingów, które mają kiepskie opinie.

Ich nawet nie ma po co testować, bo i tak nic konkretnego z tego nie wyniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajną promocje ma Nazwa, chyba 8 domen za darmo .pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka cena przedłużenia tych domen? 120 zł? ;-)

I jakie ceny hostingu przy okazji? Patrzcie na wszystko, a opinie o usługach przecież łatwo można zweryfikować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A` propos promocji. Home ma teraz promo na darmowe testy do końca roku. Chcą rozwijać swoje nowe usługi i zrobili konkurs - można na forum zgłaszać błędy i sugestie, a do wygrania kasa na ich usługi dla biznesu. Dla chętnych szczegóły tutaj: https://beta.home.pl/testuj/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hekko działa solidnie, mam u nich konto od dawna, to samo z domenami.

A ty sugerujesz testowanie jednej z najdroższych usług.

Zresztą - opcja testu jest darmowa w każdym normalnym hostingu.

Gdzie tutaj wielka promocja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj okresy testowe trwają 7 albo 14 dni. Tu masz 4 miesiące. Dodatkowo chcą ulepszać swoje usługi i angażują w to społeczność i potencjalnych Klientów, którzy mogą mieć wpływ na zmianę tego, co im się nie podoba albo chcieliby ulepszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...