Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
foka970

Gry na kontroler xbox 360 pc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie !

Oto mój pierwszy post więc proszę was o wyrozumiałość.

Otóż zamierzam kupić bezprzewodowy kontroler do gier xbox 360 więc pomału szukam fajnych gierek na niego. Chodzi mi oto że jak gram to wyświetlane są guziki jak w xbox np. Mafia II.

Więc czy w te gry tak zagram :

Sniper Ghost Warior

GTA IV

Call of Duty : MW 1 i BO

Race Driver GRID

Mam Intel Pentium 4 3 Ghz . Te gry spoko chodzą. Ale jakie jeszcze polecacie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Resident evil 4 i 5,Dark Void,Just Cause 2,Lost Planet Colonies.We wszystkie gram takim padem,każda z nich ma inny klimat,każda warta uwagi.

Oczywiście Pro Evolution Soccer 2011.

Może bliżej określ dział gier które Cię interesują,bo tak to można bez końca. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nie ma mowy chyba że projektor za ok 20 tyś by dobrze wyświetlał kolory inny się nie nadaje bo będą wyblakłe :mellow:

Interesują mnie strzelanki i gry akcji TPP oraz wyścigi pod tego pada oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koszta są spore ale z pewnością gra jest warta świeczki, LG na przykład proponuje bardzo dobry projektor LED HS200 za 1650 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Projektor HS200 w zupełności wystarczy do domowej rozrywki. Osobiście miałem przyjemność sprawdzenia jak sprawuje się podczas grania w gry i oglądania filmów. Wrażenia są naprawdę bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

projektor podłączony pod konsolę daje naprawdę dużo frajdy ;) jednak gra na około 100 calowym obrazie na ścianie robi wrażenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi