Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
pedros666

Czy nada się do grania?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli siedzisz cały czas w ciemnościach i masz na czym wyświetlać to owszem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie lepiej kupić dobry monitor? Czemu taki pomysł z projektorem do grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki projektor to świetna sprawa na domówki podłączasz jakąś konsolę która pozwala na przechwytywanie ruchu i można się bawić do rana :) świetna sprawa świat technologii pozwala nam na niesamowitą rozrywkę. Co do tego projektora to LED za takie pieniążki... no cóż nie oszukujmy się może nie spełniać Twoich wymagań, ja bym jeszcze przejrzał co mają inne marki do powiedzenia w tej kwestii. Warto zwrócić uwagę na to czy taki projektor wykorzystuje technologię Technologia Brilliant Color.

 

W przeciwieństwie do projektorów LCD, w których dla przedstawienia wszystkich kolorów , wykorzystywane są 3 składowe R,G,B. Technologia BrilliantColor dodaje kolejne 3 kolory żółty, cyjan i magenta. W celu uzyskania szerszego spektrum barw z większym nasyceniem i znacznym ożywieniem obrazu, poprawia jakość kolorów, dodatkowo zwiększając jasność kolorów do 50% w stosunku do projektorów DLP bez technologii BrilliantColor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dają gwarancję na lampę bez limitu godzin hmmm.

 

Na pewno fajnie będzie się grało na rzutniku, zawsze to nowe doznania w zabawie z komputerem. Jak jest problem z miejscem na projekcję, to proponuje prześcieradło na sznurek:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, ja bym standardowo zaopatrzył się w duży panel LCD o dobrych kolorach i tyle. A półśrodki takie jak prześcieradło raczej bym odsunął na bok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prześcieradło to w awaryjnych sytuacjach :), jak nie ma gdzie rzucić, można tak uratować wieczór filmowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak pozostałbym raczej przy dobrym monitorze. Ale jeżeli wątek ukierunkował się w stronę projektorów to może napiszecie jaki model konkretnie polecacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor monitorem, a na takim projektorze to się naprawdę fajnie ogląda filmy jeśli mamy gdzie. Oczywiście każdy ma swój gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadł mi kiedyś w ręce taki test mini projektorów z komputer świata, link do testu, były testowane: Acer K11, BenQ Joybee GP1, LG HX300G, Nikon COOLPIX S1100pj, Optoma PK102 Pro, Samsung SP-H03. Poczytaj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projektor + konsola + duża ściana + dolby surround :D i wtedy można się bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projektor + konsola + duża ściana + dolby surround :D i wtedy można się bawić.

 

Jak już idziemy takim szlakiem to może i coś w tym jest:-) Widziałem ostatnio w "akcji" projektor LG HX300G + konsola PS3 ... super sprawa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą ten projektor robi wrażenie. Ma lampę LEDową o dużej żywotności, a poza tym jest mały, lekki i łatwy w obsłudze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tak, przy takiej zabawie, warto wybrać coś z dużą żywotnością lampy, np ten LED HX300G ma 30000[h] na maksymalnym obciążeniu, co daje około 20 tyś obejrzanych filmów, albo 3 tysiące razy przejść grę typu portal 2 :D !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma taki właśnie projektor i muszę przyznać , że zabawa jest przednia co daje nam wiele godzin niezapomnianej rozrywki.

Edytowane przez Robbie85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie miałeś tego zaskoczenia jak go zobaczyłeś na żywo? mi ze zdjęć w necie wydawało się że jest większy, a tak naprawdę jest wielkości dłoni.

 

Mam pytanie do Ciebie, próbowaliście rzucać coś na sufit? Jak nie to może spróbujecie? Chciałem zobaczyć jak to działa, ale nie mam obecnie dostępu do tego rzutnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, że jeśli chodzi o gabaryty to mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Jeśli chodzi o wyświetlaniu na suficie to jeszcze tego robiliśmy, ale z penością spróbujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdźcie jak najszybciej, zastanawiam się nad kupnem takiego mini rzutnika, lubię oglądać filmy w nocy ale np. wczoraj oglądałem film w łóżku i zasnąłem w niewygodnej pozycji, teraz mnie szyja boli... a oglądanie z sufitu to byłaby niezła wygoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem projektora do gier i powiem szczerze zastępuje tv'ka idealnie nadaje się dobrze do grania mam super jakość obrazu i gry są mega klimatyczne na takim dużym ekranie. Powiem szczerze że podoba mi się takie rozwiązanie. Filmy gry wszystko śmiga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast takiego projektora jakiś ekran lcd taki spory sobie weźmiesz myślę że jakość będzie znacznie lepsza jeśli chodzi o płynność gry itp. Powiem szczerze że ja wolę jednak grać na ekranie konkretnym. 
___________________
https://avpoint.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sprzęt do grania, to w wielu przypadkach zamiast w składanie komputera o wiele bardziej opłaca się po prostu zakup konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto się w tym temacie doradzić znajomych. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...