Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Armuss

Za krótki kabelek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam następujący problem. Kabelek audio od obudowy z przodu nie sięga gniazda w płycie głównej... I stąd mam dwa pytania - czy można dokupić jakiś "przedłużacz" do tego połączenia? I jak się nazywa ten kabelek?

 

Inna kwestia, że wraz z niedziałającymi wejściami audio, są obok (podłączone - tu akurat starczyło) wejścia usb. I co jakiś czas włożony pendrive... zawiesza komputer.

 

Z góry dziękuję za jakieś porady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kabelkiem udało mi się znaleźć coś takiego: KABEL HD audio internal extension 40cm (http://www.ab.pl/oferta/akasa-kabel-hd-audio-internal-extension-40cm-p136442.html). Gdyby ktoś miał podobny kłopot.

 

Natomiast co do problemu z zawieszkami kompa - problem pozostaje...

Edytowane przez Armuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kumpla było podobnie z pendrivem, ale po sformatowaniu i postawieniu systemu na nowo problem się nie powtórzył. Może właśnie tego spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz system?

Może na razie zamiast reinstalować system spróbuj z samymi sterownikami do USB. Poszukaj w Podglądzie Zdarzeń jakiś szczegółów tego zawieszania czy jest to powodowane przez sterowniki czy może usługę.

Czy wtyczka od tych gniazd na obudowie podłączona do płyty jest cała? Czy może są to pojedyncze kabelki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem wszystkie sterowniki od USB. Po restarcie system odnalazł i wrzucił na nowo. Problem nie występował, a po dwóch dniach wymieniłem obudowę (z uwagi na problem audio) i jest wszystko ok. Tylko nie wiem co pomogło. Czy przeinstalowanie sterowników, czy wymiana obudowy...

 

Mój system to XP Prof SP3.

 

Dziękuję za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...