Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Pawulon

Hp contra Sony Vaio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

W czwartek moja przyjaciółka zamierza wybrać się na zakupy po laptopa.

Cena max .do 3350 zł.

Jej chodzi o wygląd i nie ukrywam że bardzo jej pasuje w tej sferze HP lub Sony,a ja natomiast mam dopasować parametry co nie jest problemem.

Problem polega na tym że mam duży kłopot z wyborem marki ponieważ hp raz już mnie zawiódł(wolna,ciężka maszyna z niepotrzebnym softem od hp),natomiast sony użytkuje moja żona i jak na razie rewelacja(cichutki,szybki,bateria trzyma standart),lecz może ktoś ma inne doświadczenia z tymi markami .Obojętnie czy pozytywne czy negatywne (potrzebuję jak największej ilości sugestii ).Może ktoś w ogóle w tej cenie poleci coś zupełnie innego co spodoba się kobiecie i będzie miało mniej więcej takie parametry

http://www.komputronik.pl/index.php/product/113727/Laptopy/Laptopy_notebooki_/Sony_VAIO_VPC_EB3S1E-BQ_dysk_zewnetrzny_2_5_500GB.html oczywiście dysk zewnętrzny nie gra tu żadnej roli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP tylko seria ProBook, EliteBook (choć to już inna półka cenowa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj Sony Vaio ja mam i jestem bardzo nie zadowolony, produkt jest po prostu tragiczny, po 4 miesiącach popsuł się touchpad i nie mogę go odesłać do serwisu bo zostanę bez kompa a co dziennie na nim pracuję więc nie ma takiej opcji, do tego problem jest ze sterownikami strona producenta jest bardzo nie przejrzysta, długo by pisać jedno wielkie nie dla Sony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...