Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Mason98_PL

Save do gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Posiadam grę Delta Force Xtreme 2, i mam problem. Robiłem format kompa i wszystko się usunęło. Save DFX2 też. Zainstalowałem grę, uruchomiłem i widzę że żadna misja nie jest jeszcze ukończona. Wiele razy tą grę przechodziłem, i teraz chcąc zagrać w którąś z misji po prostu mi się nie chce przechodzić od nowa wszystkich misji :(

Więc proszę was, pomóżcie mi i znajdzcie dla mnie save do tego Delta Force. Może znacie jakieś stronki, może macie takie save'y albo posiadacie grę i mi pozyczycie save. Z góry dziękuję ;)

Mason98_PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Poszperaj na chomiku wpisując w googlach: save delta force extreme 2 i łatwo znajdziesz.Jak będziesz miał problem to pisz na gg. Mój numer gg 22232390.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, Pawulon szukałem i znalazłem save na chomiku (był jeden jedyny), ale felerny.

Powoduje że gra muli i się psuje, a w efekcie trzeba przeinstalować grę.

Mógłbyś znaleźć lepszy sposób? Byłbym dozgonnie wdzięczny... :)

Edytowane przez Mason98_PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to działało u mnie i nie zauważyłem żadnych zmian w grze

DFX2 save.zip

Edytowane przez Pawulon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, Pawulon!

Pomogłeś mi bardzo. Ten save działa i przed chwilą przeszedłem ostatnia misję B)

Gdybyś miał jakiś problem, pisz na PW albo na mój e-mail który chyba jest w profilu.

Czołem! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi