Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Pawulon

Gry podobne do mafii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Ostatnio stałem się maniakiem gier typu gta i mafia ,przebrnąłem przez goodfather i na tym skończyły się tego typu tytułu.

Zna ktoś jakąś ciekawą grę w takim stylu.Trochę strzelania,trochę chodzenia i wykonywania misji,mogą być sci-fi.

Chciałbym kupić coś na święta lecz wiadomo że naprawdę super tytułów,sprawdzonych i rewelacyjnych wcale nie jest tak dużo więc

nie chciałbym utopić kasy.

Przy okazji Świąt Wszystkim Życzę Wesołych i Szczęśliwych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Mass Effect 2. Według niektórych to gra RPG, ale tam praktycznie cały czas się strzela. Ta gra nawet dostała w tym roku na VGA nagrodę dla najlepszego rpega, chociaż chyba nikt nie wie dlaczego :) Gra na dodatek jest bardzo tania i choć ja niespecjalnie przepadam za czymś takim, to i tak kupię, żeby przekonać się czy jest aż tak dobra. Jakbyś miał konsolę to Red Dead Redemption (gra od Rockstar czyli tych od GTA).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie.Red dead redemption to chyba będzie niezły hicior więc będę chyba musiał usiąść przed konsolę.Z zapowiedzi wynika że może zyskać popularność większą od mafii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że chyba już uzyskał bo to najlepsza gra tego roku (przynajmniej tak wybrali).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zależy Ci na warstwie wideo, a istotne są dla Ciebie filary rozgrywki bardzo zbliżone do tych z gier z cyklu GTA, warto zainteresować się jeszcze Scarface'em: Człowiek z blizną. Krwawa, brutalna, z charakterystycznym herosem i mająca kilka uchybień technicznych za uszami. Nie jest to klasa GTA, ale może wciągnąć na kilka godzin (po pewnym czasie rozgrywka jest zanadto irytująca i mało urozmaicona).

 

Alternatywą mogą być jeszcze gry z serii Driver. Czwarta odsłona, ta z podtytułem Parallel Lines, jeszcze jako tako daje radę – chociażby ze względu na niekonwencjonalny mechanizm rządzący upierdliwością policjantów (są dwa wskaźniki frustracji „niebieskich” - jeden związany jest z autem, drugi zaś bezpośrednio z bohaterem) oraz radykalny przeskok czasowy w połowie kampanii (wycieczka kilkadziesiąt lat dalej miło wpływa na klimat). Z kolei omijać trzecią część tej sagi - tylko model jazdy i warstwa fabularna są w miarę w porządku, poza tym to zabugowany bubel pełen nietrafionych rozwiązań.

Swoją drogą warto wiedzieć, że w tych produkcjach większy nacisk położono na aspekty związane z kierowaniem pojazdów wszelakich (wszak nazwa zobowiązuje).

 

Dodam, że wszystkie powyższe gry można w miarę łatwo znaleźć w starszych tanich seriach rodzimych dystrybutorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...